Turgutlu'yu üzecek haber ‼️

Şehirde Korona virüs vakaları  patladı , Turgutlu Devlet Hastanesinde tehlike çanları çalmaya başladı.  Turgutlu Devlet Hastanesi Enfeksiyon uzmanı Hakan Borand, sosyal medya hesabından korona virüsü vakalarının artmasına isyan etti.

Turgutlu'yu üzecek haber ‼️
banner87

Sosyal medya hesabından Turgutlu'da vakalarının arttığını ifade eden Turgutlu Devlet Hastanesi Enfeksiyon uzmanı Hakan Borand;"Maalesef vakalarımız ve yatan hasta sayımız artmaya devam ediyor. Bilin ki 3 ay öncesinden daha iyi durumda değiliz. Kendinizi ve yakınlarınızı düşünüyorsanız eğer evde kalın. 3 ay öncesinden daha da dikkatli olun. Maskesiz dışarı çıkmayın ve çok yakınlaşmayın. Biz sizi bu hastalıkla hastanede karşılayıp tedavi altına aldığımızda, yoğun bakımda yaşam mücadelenize tanık olduğumuzda çok üzülüyoruz. Sağlık çalışanlarımız hasta oldu. Canla başla çalışırken sizler için kendilerini feda ettiler özveriyle sorumlulukla. Kendinize saygınız yoksa biraz olsun onları düşünün. Covid dışarıda sizi bekliyor. Fırsat vermeyin korunun lütfen sizden ricamdır....."ifadelerine yer verdi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Şehriban çoban
Şehriban çoban - 2 yıl Önce

Ben zaten en çok sağlıkçılarımıza üzülüyorum,Allah'ım sizlere iyilik versin.Maalesef Turgutlu'muz kurallara hiç uymuyor,uyarınca da ters tepkiler alıyorum şahsen,bizler sürekli evdeyiz ama etrafımızda misafir ağırlama bile var sorumsuz Turgutlu..!!?

SIRADAKİ HABER

banner95

banner94