banner83

VALİ KARADENİZ AÇIKLADI: HASTANEYE YATIŞLAR 1 HAFTADA YÜZDE 20 ARTTI

Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, Manisa'daki Covid-19 vaka sayılarına ilişkin yaptığı açıklamada; "Omicron varyantı ile birlikte bir haftada vaka sayılarında artış yaşandığını gözlemliyoruz. Bu artışla hastane yatışları da Yüzde 20 seviyesinde arttı." dedi.

VALİ KARADENİZ AÇIKLADI:  HASTANEYE YATIŞLAR 1 HAFTADA  YÜZDE 20 ARTTI
banner87

Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Manisa'daki gazetecileri ve gazete imtiyaz sahiplerini kahvaltı programında ağırladı. 

Vali Karadeniz, burada basın mensuplarına hitaben yaptığı konuşmada gazetecilik mesleğinin önemini vurgulayarak 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladı. Kahvaltı programında ildeki Covid-19 salgını hakkında da bilgi veren Vali Karadeniz, son bir haftada yaşanan vaka sayılarındaki artışa dikkat çekti. 

Herkesi Covid-19 tedbirlerini uymaya çağıran Vali Karadeniz, "Omicron varyantı ile birlikte bir haftada vaka sayılarında artış yaşandığını gözlemliyoruz. 

Bu artışla hastane yatışları da Yüzde 20 seviyesinde arttı" diye konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Karl Steve
Karl Steve - 9 saat Önce

ACİL BÖBREK BAĞIŞÇILARINA İHTİYACIMIZ VAR, [$800,000USD,] DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN HEMEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN. Jaslokhospital20@gmail.com} adresine e-posta gönderin veya bize şimdi WHATSAPP gönderin,(+17013531601 ) Dr Vikram Kumar, JASLOK HOSPITAL HİNDİSTAN'DAN. ORGAN CERRAHİSİ KONUSUNDA UZMAN OLUYORUM,Ayrıca alım satımı da yaparım. HER TÜRLÜ ORGAN NAKLİ Acil cevaplarınıza ihtiyacımız var.

banner95

banner94

404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.