CHP’Lİ BALABAN MAZBATAYI ALDI

CHP Manisa 36’ıncı İl Olağan Kongresi’nde İl Başkanlığı’na seçilen Semih Balaban, mazbatasını aldı. Cumhuriyet Halk Partisi için, Türkiye için, Manisa için birlikte güzel işler yapacaklarını söyleyen Balaban, bugün saat 14.00’da gerçekleştirilecek devir teslim törenine tüm partilileri ve üyeleri davet etti.

CHP’Lİ BALABAN MAZBATAYI ALDI
banner87
Geçtiğimiz günlerde yapılan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Manisa 36’ıncı İl Olağan Kongresi’nde İl Başkanlığı’na seçilen Semih Balaban, Şehzadeler İlçe Seçim Müdürü Selahattin Bozkurt’tan mazbatasını aldı. Manisa Adalet Sarayı’nda gerçekleştirilen mazbata alım törenine CHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel, CHP Şehzadeler İlçe Başkanı Zerrin İşnel, CHP Yunusemre İlçe Başkanı Serdar Bozyaka, Manisa Barosu Başkanı Ali Arslan ve partililer katıldı.
 
“GÜZEL İŞLER YAPACAĞIZ”
Kendilerine destek olan tüm delegelere ve parti üyelerine teşekkür eden Balaban, Cumhuriyet Halk Partisi için, Türkiye için, Manisa için birlikte güzel işler yapacaklarını söyledi. Balaban, “Bugün bu anı birlikte paylaşıyoruz. Ama ben öncelikle her zaman gerçek bir devlet adamı gibi bize her konuda yardımcı olan ve güler yüzlülüğünü, pozitif enerjisini bize aktaran ve her zaman bize seçim konularında yardımcı olan sayın müdürüme ve ekibine teşekkür ediyorum. Bu konuda her zaman onlardan destek gördük. Bu mutlu günde en onurlu görevi bana layık gören partililerimize çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. Bugün saat 14.00’da gerçekleştirilecek devir teslim törenine tüm partilileri ve üyeleri İl Başkanlığı Binası’na davet eden Balaban, “Partimizde nasıl birlik ve beraberlik olunuyor, nasıl parti içinde demokrasi oluyor, nasıl parti içi demokratik yarış oluyor ve tüm Türkiye’ye örnek oluyor bunun örneğini vereceğiz” dedi.
 
“SEÇİMLERDE BAŞARI İÇİN BERABER KOŞTURACAĞIZ”
Pazar günü gerçekleştirilen kongreden sonra Manisa siyasetinin çok önemli isimlerinden telefonlar aldıklarını belirten CHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel, “Cumhuriyet Halk Partisi’ni kutladıklarını, rekabetli bir kongre olmasına rağmen, 2 adayın kıyasıya yarıştığı bir kongre olmasına rağmen adayların birbirleri hakkında sarf ettikleri güzel sözlerden, bütün konuşmacıların vurguladığı dayanışma ve gelecekteki başarı için birbirine destek sözü olmasından çok etkilendiklerini ifade ettiler” şeklinde konuştu.
 
 
“SEMİH HOCA GENEL BAŞKANIMIZIN TEMSİLCİSİDİR”
Özel, Balaban’ın Cumhuriyet Halk Partisi kurumsal kimliğinin Manisa’daki temsilcisi olduğunu belirterek, “Semih Hocamız, genel başkanımızın Manisa’daki temsilcisidir. Bütün partililere, hepimize Cumhuriyet Halk Partisi’nin bütün üyelerine onun kaptanlığında önümüzdeki yerel seçimlerde de genel seçimlerde de başarılı olmak için gayretli bir şekilde çalışacaklar. Hep birlikte Semih Hocanın başkanlığında hem Cumhuriyet Halk Partililer hem CHP’ye gönül vermiş ancak Cumhuriyet Halk Partisi’nin üyesi olmasa da bir üyesi gibi, neferi gibi çalışan kişilerle beraber başarı için koşturacağız” dedi.
 
BALABANIN YÖNETİM KURULU LİSTERİNDE YER ALAN İSİMLER
Sultan Ardeç, Hüseyin Ateş, Namık Balıkay, Yavuz Bugaç, M. Emin Bumin, Nursel Canişçi, Tuba Altınkalp Ceylan, Orhan Çapan, Ali Çetin, Özcan Çetin, Hasan Çırpan, Kemal Dağlı, Mehmet Efe, Özgür Erginbaş, Gökhan Görmez, Hatice Gözlet, Sercan Gürler, Sabri İsel, Yıldız Kılıç, Bulut Kopal, Ayça Yöyen Kököz, Osman Kurbanoğlu, Mustafa Malkoç, Hasan Nüzket, Kamber Oğur, Netice Okutan, Özden Öz, Ali Pasin, Hüseyin Sarıyıldız, M. Haydar Şeyhoğlu, Erol Tekin, Hayal Turan, Muzaffer Uyar, Hatice Vatansever, Şaban Yılmaz.


 
 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94