Eryılmaz'dan Akşener'e Teşekkür

İYİ Parti Manisa İl Başkanı Hasan Eryılmaz, İYİ Parti lideri Meral Akşener’in Manisa ziyaretine ilişkin bir teşekkür mesajı yayınladı. Başkan Eryılmaz, “Sayın Genel Başkanımızın ziyareti bir kez daha gösterdi ki milletimiz İYİ Parti’nin iktidar olmasını bekliyor. Teşrifleri için Genel Başkanımıza, tüm teşkilatlarımıza ve değerli Manisalılara teşekkür ediyorum” dedi.

Eryılmaz'dan Akşener'e Teşekkür
banner87

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Salihli, Gölmarmara ve Soma’da düzenlediği programlar büyük bir ilgiyle takip edildi.

İYİ Parti Manisa İl Başkanı Hasan Eryılmaz,İYİ Parti lideri Meral Akşener’in Manisa ziyaretine ilişkin bir teşekkür mesajı yayınladı. 

Başkan Eryılmaz, “Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener, Manisamızda 3 ilçemizi gezip esnaflarımızın ve tüm halkımızın sorunlarını dinledi. Genel Başkanımızın ziyaretlerindeki ilgi gösteriyor ki; milletimiz İYİ Parti’nin iktidar olmasını ve Türkiye’nin İYİ kadrolar tarafından yönetilmesini bekliyor. Başta şehrimize teşrifleri için sayın Genel Başkanımız Meral Akşener’e, Genel Başkan Yardımcılarımıza, Genel Merkez yöneticilerimize, milletvekillerimize, İl Teşkilatımıza, İlçe Başkanlarımıza, İlçe Teşkilatlarımıza, katılım sunan tüm üyelerimize ve değerli Manisalı hemşehrilerime teşekkürlerimi sunuyorum. Genel Başkanımızın izinde, yapılacak olan ilk seçimde İYİ Parti’yi hem Türkiye’de, hem de Manisamızda birinci parti yapacağız” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94