banner83

AKHİSAR BELEDİYESİ SPOR MERKEZİ’NE TAM NOT

Akhisar Belediyesi Erdoğan Kanburoğlu Olimpik Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi içerisinde açılan fitness salonu, Akhisarlı vücut geliştirme sporcularının ilk tercihi oldu. Hijyenik ortamda, alanında uzman eğitimler eşliğinde spor yapma imkanı bulan Akhisarlılar, tesisi kazandıran Belediye Başkanı Besim Dutlulu’ya teşekkür etti.

AKHİSAR BELEDİYESİ SPOR MERKEZİ’NE TAM NOT
banner87

Fitness, zumba, pilates, jimnastik ve yüzme derslerinin verildiği Akhisar Belediyespor Spor Merkezi, hafta içi her günü sabah 10.00 ile akşam 22.00, Cumartesi ise 10.00 ile 18.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

“GENÇLERİMİZDEN ÇOK TALEP GELMİŞTİ”

Göreve geldiği günden beri spora ve sporculara verdiği önemin yanı sıra spor tesisleri konusunda da projelerinin devam ettiğini belirten Başkan Besim Dutlulu, “Akhisar, spor ve sporcular konusunda gerçekten önemli bir ilçe. Birçok branşta Türkiye ve Dünya dereceleri elde etmiş başarılı sporcularımız var. Biz de Akhisar’ımıza kazandırdığımız tesislerimizle sporla uğraşan gençlerimize destek olmak için hizmetlerimize devam ediyoruz. Fitness salonu için de gençlerimizden çok talep gelmişti. Gölet alanı içerisinde bulunan spor kompleksimize bir de fitness salonu açtık. Burası, Ağustos ayından beri sporcularımızın uğrak noktası oldu. Gelen güzel yorumlar da bizleri fazlasıyla mutlu ediyor” dedi.

BAŞKAN DUTLULU’YA TEŞEKKÜR

Öte yandan salonu dolduran Akhisarlılar hijyenik ortamda spor yapmanın keyfini yaşadıklarını ve böyle modern bir tesisi kazandıran Belediye Başkanı Besim Dutlulu’ya teşekkürlerini ilettiler.

Güncelleme Tarihi: 16 Kasım 2022, 14:55
YORUM EKLE

banner95

banner94

404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.