banner83

NURLUPINAR’DAN ‘İSTİFA’ ÇIKIŞI

Süper Amatör Lig B Grubu'nda oynanan Sokrates 1965 Nurlupınar Spor Kulübü-Aşağı Çobanisa Belediyespor maçında kolluk güçlerinin taraftarların üstlerini aramasına tepki gösterildi. Nurlupınar Spor Kulübü Başkanı Mehmet Salih Pektaş, 5 yaşındaki çocukların dâhil aranmasını üzüntüyle karşıladıklarını ifade etti. Bu uygulamanın devam etmesi halinde Başkan Pektaş ve yönetiminin istifa kararı alacağını duyurdu.

NURLUPINAR’DAN ‘İSTİFA’ ÇIKIŞI
banner87

Tuncay Erkan Sezonu Süper Amatör Lig B Grubu'nda 10. Hafta oynanan maçta Sokrates 1965 Nurlupınar Spor Kulübü, Aşağı Çobanisa Belediyespor'u 4-1 yenilgiye uğrattı. Maç başlamadan önce Nurlupınar Spor Külübü'nün taraftarları, kolluk güçleri tarafından aranmak istendi. Başkan Mehmet Salih Pektaş, 5 yaşındaki çocukların dâhil aranmasına tepki gösterdi. BAL maçlarında taraftarların aranmamasını hatırlatan Başkan Pektaş, uygulamanın devam etmesi halinde istifa edeceklerini açıkladı.

"İSTİFA ETMEMİZ KAÇINILMAZ"

Sokrates 1965 Nurlupınar Spor Kulübü Başkanı Mehmet Salih Pektaş, "Çobanisa Nurlupınarspor maçında arama yapılmayan maçta otobüslerimiz gelince 5 yaşındaki çocuklara dâhil arama yapılmasını kabul etmiyorum. Hiçbir kulübe yapılmayan muamele benim kulübüme yapılıyor. Bunun sonucunda taraftarımızın çokluğu bahane ediliyor. BAL ligi maçları da bizim maçlarımız kadar kalabalık oluyor ama herhangi bir arama olmuyor. Bu muamele önümüzdeki maçta da devam ederse ben ve yönetimim istifa kararı almış bulunuyoruz. Bu muameleyi yönetimin ve mahallemin hak ettiğini düşünmüyorum. Lige renk kattığımız bu ligde yapılanlar artık üzücü sonuçlara doğru gidiyor. Umarım bu tutarsız davranışlardan vazgeçilir. Biz de mahallemize hizmet etmeye devam ederiz. Aksi takdirde istifa etmemiz kaçınılmaz. Kamuoyuna saygıyla duyurulur..." açıklamasında bulundu.

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2023, 15:26
YORUM EKLE

banner95

banner94

404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.