banner83

KIRK5 OLLİVE'DEN EMEKLİLERE YÜZDE 15  İNDİRİM

Genç işadamı Mecit Osmanlı, sahibi olduğu Kırk5 Olive Şarküteride emeklilerin yapacakları alışverişlerde yüzde 15 oranında indirim yapılacağını belirtti.

KIRK5 OLLİVE'DEN EMEKLİLERE YÜZDE 15  İNDİRİM
banner87
Kırk5 Olive Şarküterinin sahiplerinden Mecit Osmanlı, Türkiye Emekliler Derneği Manisa Şube Başkanı Mehmet Akkoyun’u ziyaret etti. Osmanlı, ziyaret sırasında sahibi olduğu Kırk5 Olive Şarküteriden emeklilerin alışveriş yapmaları halinde yüzde 15 oranında indirim uygulanacağına dair Türkiye Emekliler Derneği Manisa Şube Başkanı Mehmet Akkoyun ile bir protokol imzaladı.

“DEVLETİMİZE YILLARCA EMEK VEREN BÜYÜKLERİMİZE HAYIRLI OLSUN”

Emekli vatandaşların devletimiz ve milletimiz için kıymetli ve önemli bir yere sahip olduğunu belirten Osmanlı yaptığı açıklamada , “Türkiye Emekliler Derneği Manisa Şube Başkanı Mehmet Akkoyun ve Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Korkmaz ve Tahsin Balkan ile bir araya geldik. Dernek üyelerinin şarküterimizden yapacakları alışverişler için %15 oranında indirim yapılmasında karar aldık. Devletimiz ve milletimiz için yıllarca emek veren emekli büyüklerimize hayırlı olsun.” ifadelerini kullandı.

“BU HİZMETLERİN DEVAMI GELECEK “

Türkiye Emekliler Derneği Manisa Şube Başkanı Mehmet Akkoyun da Osmanlı’ya kendisi ve dernek üyeleri adına teşekkür ederek,  gerçekleştirilen protokolün emekliler için hayırlı olmasını diledi. Akkoyun, “ Böyle bir hizmeti dernek üyelerimize sunmaktan büyük gurur duymaktayız. Bu yüzde 15'lik indirim bizim dernek üyelerimize çok yarar sağlayacaktır. Bundan sonra üyelerimizin yararına olacak bu tür hizmetlerin devam edeceğini müjdelemek istiyorum.” şeklinde konuştu. -Özlem ŞAHİN
Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2018, 00:04
YORUM EKLE
YORUMLAR
Cumhur
Cumhur - 4 yıl Önce

% 15 indirim için firmanın reklamını yapmaya gerek yoktu ! Zaten bir çok esnafımız bu indirimi yapıyor .... Kaldı ki oradaki ürünler benzer işyerlerine nazaran çok daha pahalı ...

SIRADAKİ HABER

banner95

banner94