Totem Led Ekran Kullanımı ve Avantajları

Totem Led Ekran Kullanımı ve Avantajları
banner87

Geçmişten günümüze kadar, her marka ve firma için reklam önemli bir konuma sahiptir. Gerek ürün tanıtımı gerekse indirim ve kampanyalar hakkında güncel bilgi verebilmek için tercih edilen led ekranlar, kısa sürede etkili olarak olumlu geri bildirime vesile olurlar. Teknolojinin de gelişmesiyle beraber, artık led ekranlara yansıtılan reklamlar kısa film tadında insanların ilgisini çekecek şekilde tasarlanmaktadır. Bunun hedef kitleye başarılı bir şekilde sunulabilmesi için de görüntüleme cihazları tercih edilmektedir. Günümüzde popüler olarak tercih edilen görüntüleme sistemlerinden birisi de led ekranlardır. Indoor ve outdoor led ekran olarak da bilinen iç mekan ve dış mekan led ekranlar, görüntülerin başarılı bir şekilde yansıtıldığı ekranlardır. Totem led ekranlar da, en çok karşılaşılan led teknolojilerinden biridir.

Totem Led Ekranların Avantajları Nelerdir?

Alışveriş merkezleri için genellikle insan kalabalığının çok olduğu işlek caddeler tercih edilir. Bu tercihin en temel sebebi, orada bulunan insanların ilgisini çekmek ve alışveriş yapmalarını sağlamaktır. Başarılı bir şekilde dikkat çekebilmek için de doğru araçlar kullanmanın önemi büyüktür. Totem led ekran, özellikle alışveriş merkezlerinde en çok dikkat çeken görüntüleme cihazlarından biridir. Mağazaların ürün ve kampanyaları hakkında bilgi aktarımı yapan bu ekranlar, devasal boyutlarda üretilmektedir. Totem led ekranlara doğru ürün ve tanıtımların yerleştirilmesi aynı anda yüzlerce kişinin dikkatini çekmeyi sağlar. Bu da direkt olarak mağazaları ziyaret edecek olan insan sayısının artışına sebep olur.

Totem led ekranlar, hem karanlıkta hem de gün ışığında üstün performans gösterir. Uzun vadeli ve etkin reklamcılık imkanı sunan bu led ekranlar, genel olarak alışveriş merkezlerinin dışına kurulmaktadır. Totem led ekranlar sayesinde alışveriş merkezinde yer alan markaların indirim ve kampanyaları ekrana yansıtılarak, alışveriş merkezini ziyaret eden misafirlere sunulur. Led ekrana yansıtılan bilgilendirici görüntüler sayesinde, mağazalara olan ilginin artması ve satışların desteklenmesi beklenir. Markalar arasındaki rekabeti de artıran led ekran teknolojileri, harcadıkları reklam ücretinin karşılığını alabilirler.

Led Ekran Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kişiye özel olarak tasarlanan led ekranlar, farklı tasarımlarda üretilmektedir. Led ekran satın alacak kişiler, sipariş öncesinde led ekran özellikleri hakkında mutlaka bilgi edinmelidir. İlk olarak led ekranın iç mekanda mı yoksa dış mekanda mı kullanılacağına karar verilmelidir. İç mekan ve dış mekan led ekranların özellikleri farklı olduğu için hangi led ekranın seçileceğine önceden karar vermek oldukça önemlidir. Dış mekan led ekranlar, yağmur ve kar suyuna karşı dayanıklı üretilmektedir. Sis gibi olumsuz hava koşullarında üstün görüntü performansından ödün vermezler. İç mekan led ekranlar ise kapalı alanlarda kullanıma uygun olarak üretilmektedir. Led ekran satın alırken, led ekran boyutlarına da dikkat edilmelidir. Özel olarak üretilen bu led ekranlar, istenilen boyutlarda tasarlanabilmektedir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94