VENÜS BOĞA BURCUNA MERKÜR KOÇ BURCUNA GEÇİYOR

Sevgili Manisa’da Denge Gazetesi Okuyucularımız;

Gezegenlerin kombinasyonuyla gökkubbe’de Ay Akrep burcunda haftaya giriş yapıyoruz. Ay’ın Plüton ile olumlu 60’lık açısıyla başlattığımız işlerimizde başarılı olacağız. 10:21’de Ay Yay burcuna geçiyor. Bu nedenle hafta genelinde özgür bir şekilde hareket edeceğiz. Gün boyunca pozitif, iyimser, olumlu enerjiler içerisinde olacağız. Dayanışma enerjisi içerisinde olmak, eğitim ve spor ile ilgilenmek motivasyonumuzu yükseltecektir.

Salı günümüzde Şiron ve Jüpiter’in Ay ile olumlu açılarıyla şifalanmak, yardımlaşmak için destekleyici bir gündeyiz. Çarşamba günümüzde Güneş, Neptün, Merkür’ün Balık burcundaki kavuşum açısıyla isteklerimize, dileklerimize odaklanabiliriz. Özellikle Güneş ve Merkür’ün kavuşum açısıyla olumlu düşünceler içerisinde olmaya özen göstermeliyiz çünkü zihnimizden geçirdiklerimiz gerçekleşebilir. Kavuşum açısı olumlu etkiler getirirken Güneş, Neptün ve Merkür’ün Mars ile zorlayıcı kare açısıyla kandırılmalara, dolandırılmalara ve finansal koşullarımıza dikkat etmeliyiz. Perşembe günümüzde Ay Oğlak burcuna hareketiyle ve İkizler burcunda hareket eden Mars’ın zorlayıcı kare, karşıt açısının etkilerine karşı tedbirli, dikkatli olmaya devam etmeye özen göstermeliyiz. Stresli konu ve olayların karşısında sakin olmalıyız. Çarşamba ve Perşembe günlerimizde sağlığımıza da özen göstermeyi ihmal etmemeliyiz.

Cuma günümüzde Ay Oğlak burcunda ilerlemeye devam etmesiyle mantıklı, tutarlı duygu ve düşünceler içerisinde olacağız. Venüs Koç burcundaki hareketini tamamlıyor ve Boğa burcuna geçiyor. Venüs Boğa burcunda asaletli ve güçlü konumda olmasıyla güzellik, estetik, sanatsal faaliyetler ile ilgili harekete geçebiliriz. Alışveriş yapmak için değerlendirebiliriz. Venüs’ün Boğa burcu geçişiyle temsil ettiği finans ve ikili ilişkiler ile ilgili somut olumlu gelişmeleri yaşayabiliriz. Konfor alanımız, hayatımızda bizi olumlu etkileyen alanlarla ilgileneceğiz. Huzur odaklı olacağız. Boğa burcu etkisiyle kalıcı başlangıçlar gerçekleştirebiliriz. İştahımız artabileceği için ölçülü beslenmeye özen göstermeliyiz. Somut olanla ilgilenirken sonuç odaklı olacağız. Bizler için güven ve huzur daha önemli olmasıyla rutin alışkanlıklarımızı takip ederek, stabil bir şekilde konfor alanımızda yaşamı tercih edeceğiz. Toprakla ilgili konu ve olaylar, emlak, gayrimenkul, para piyasalarıyla gibi alanlarla ilgili aklımıza gelen fikirleri iyileştirmek adına pratiğe dökebileceğiz.

Cumartesi günümüzde Ay Kova burcunda ilerliyor. Teknolojiyle daha çok ilgileneceğiz. Venüs’ün Satürn ile olumlu 60’lık açısıyla sorumluluklarımızla ilgili başarılarımıza başarı katacağız. Pazar günümüzde 07:25’de Merkür Koç burcuna geçiyor. Balık burcundaki hareketini tamamlıyor. Merkür Koç burcu hareketiyle hız kazanacağız. Hareketli ve aktif olacağız. Dalgınlık, unutkanlıklarla geçirdiğimiz haftaları arkamızda bırakıyoruz. Zihnimizde karmaşıklık, bulanıklık dağılıyor ve netlik kazanacağız. Merkür’ün Koç burcuna geçişiyle daha keskin bir zihinle hareket etmeye başlayacağız. Belirsizliklerden arınarak zihinsel anlamda net olacağız. 13:34 ile 18:12 arasında Ay boşlukta olacağı için bu saatler arası dinlenmek için uygun olacaktır. Yeni girişimlerimizi 18:12 itibariyle Ay’ın boşluktan çıkarak Balık burcuna geçmesiyle gerçekleştirebiliriz. Haftanın ilk yarısı zorlayıcı etkileri barındırırken Cuma günü itibariyle daha huzurlu olacağız. Haftaya Pazartesi görüşünceye kadar hep enerjinizi yüksek tutun. Öpüyorum sizleri…

13 - 19 MART HAFTALIK BURÇLAR

Koç

Sevgili Koçlar yükselen Koçlar bu hafta, Balık burcundaki Güneş, Merkür, Neptün’ün İkizler burcundaki Mars’a olumsuz kare açısıyla ev ve trafik kazalarına karşı tedbirli ve dikkatli olmalısınız. Venüs’ün Boğa burcuna geçmesiyle ikili ilişkiler ve finansal alanınızda güç kazanacaksınız. Merkür’ün kendi burcunuza geçmesiyle zihinsel olarak netleşeceksiniz.

Boğa

Sevgili Boğalar yükselen Boğalar bu hafta, Balık burcundaki Güneş, Merkür, Neptün’ün İkizler burcundaki Mars’a olumsuz kare açısıyla borç vermemeye özen göstermelisiniz, geri dönüşü olmayabilir. Venüs’ün kendi burcunuza geçmesiyle fiziksel görünüşünüzde olumlu değişiklikler yapabilirsiniz. Merkür’ün Koç burcuna geçmesiyle düşüncelerinizde izole olmayı tercih edeceksiniz.

İkizler  

Sevgili İkizler yükselen İkizler bu hafta, Balık burcundaki Güneş, Merkür, Neptün’ün İkizler burcundaki Mars’a olumsuz kare açısıyla kariyerinizde uyumlu olmaya gayret etmelisiniz. Venüs’ün Boğa burcuna geçmesiyle ruhsal alanınızda daha iyi hissedeceksiniz. Merkür’ün Koç burcuna geçmesiyle hedef ve ideallerinizle ilgili hız kazanacaksınız.

Yengeç                                                                                                                                           

Sevgili Yengeçler yükselen Yengeçler bu hafta, Balık burcundaki Güneş, Merkür, Neptün’ün İkizler burcundaki Mars’a olumsuz kare açısıyla hukuki alanda yanılgılara karşı dikkatli olmalısınız. Venüs’ün Boğa burcuna geçmesiyle arkadaşlarınızla organizasyonlara katılabilirsiniz. Merkür’ün Koç burcuna geçmesiyle kariyerinizde hızla ilerliyorsunuz.

Aslan

Sevgili Aslanlar yükselen Aslanlar bu hafta, Balık burcundaki Güneş, Merkür, Neptün’ün İkizler burcundaki Mars’a olumsuz kare açısıyla arkadaşlarınızla ortaklı işler yapmaktan uzak durmalısınız. Venüs’ün Boğa burcuna geçmesiyle kariyerinizde terfi edebilirsiniz. Merkür’ün Koç burcuna geçmesiyle yeni eğitim fırsatları yakalayabilirsiniz.

Başak

Sevgili Başaklar yükselen Başaklar bu hafta, Balık burcundaki Güneş, Merkür, Neptün’ün İkizler burcundaki Mars’a olumsuz kare açısıyla anlaşma ve sözleşmelerle ilgili temkinli olmalısınız. Venüs’ün Boğa burcuna geçmesiyle yurtdışı bağlantılı işlerinizde başarılısınız. Merkür’ün Koç burcuna geçmesiyle ortaklı finans alanınızda kazançlar elde edebilirsiniz.

Terazi

Sevgili Teraziler yükselen Teraziler bu hafta, Balık burcundaki Güneş, Merkür, Neptün’ün İkizler burcundaki Mars’a olumsuz kare açısıyla günlük çalışama hayatınızda sakin kalmalısınız. Venüs’ün Boğa burcuna geçmesiyle ortaklı kazançlarınızı geliştirebilirsiniz. Merkür’ün Koç burcuna geçmesiyle ikili ilişkilerinize odaklanacaksınız.

Akrep

Sevgili Akrepler yükselen Akrepler bu hafta, Balık burcundaki Güneş, Merkür, Neptün’ün İkizler burcundaki Mars’a olumsuz kare açısıyla spor yaparken sakatlanmalara karşı temkinli olmalısınız. Venüs’ün Boğa burcuna geçmesiyle ikili ilişkilerinizde olumlu gelişmeler olabilir. Merkür’ün Koç burcuna geçmesiyle sağlığınıza odaklanacaksınız.

Yay  

Sevgili Yaylar yükselen Yaylar bu hafta, Balık burcundaki Güneş, Merkür, Neptün’ün İkizler burcundaki Mars’a olumsuz kare açısıyla aile ilişkilerinizde uyumlu olmaya özen göstermelisiniz. Venüs’ün Boğa burcuna geçmesiyle çalışma hayatınızda başarılarınız artıyor. Merkür’ün Koç burcuna geçmesiyle hobilerinize odaklanacaksınız.

Oğlak

Sevgili Oğlaklar yükselen Oğlaklar bu hafta, Balık burcundaki Güneş, Merkür, Neptün’ün İkizler burcundaki Mars’a olumsuz kare açısıyla ticari faaliyetlerinizde dolandırılmalara karşı dikkatli olmalısınız. Venüs’ün Boğa burcuna geçmesiyle aşk hayatınızda olumlu gelişmeler sizinle. Merkür’ün Koç burcuna geçmesiyle ev, aile, yuva alanlarınıza odaklanacaksınız.

Kova

Sevgili Kovalar yükselen Kovalar bu hafta, Balık burcundaki Güneş, Merkür, Neptün’ün İkizler burcundaki Mars’a olumsuz kare açısıyla güvenmediğiniz alanlarda yatırım yapmamalısınız. Venüs’ün Boğa burcuna geçmesiyle evinizde ailenizle huzurlu olacaksınız. Merkür’ün Koç burcuna geçmesiyle kardeşler, kuzenler, yakın çevrenize odaklanacaksınız.

Balık

Sevgili Balıklar yükselen Balıklar bu hafta, kendi burcunuzdaki Güneş, Merkür, Neptün’ün İkizler burcundaki Mars’a olumsuz kare açısıyla hayatınızın genelinde dolandırılmalara karşı dikkatli olmalısınız. Venüs’ün Boğa burcuna geçmesiyle eğitim alanınızda başarılısınız. Merkür’ün Koç burcuna geçmesiyle kişisel finansınıza odaklanacaksınız.

YORUM EKLE

banner95

banner94