banner83

VENÜS’ÜN BALIK BURCU GEÇİŞİYLE YENİLİKLERE ŞANSLA İLERLİYORUZ

Sevgili Manisa’da Denge Gazetesi Okuyucularımız;

Gezegenlerin kombinasyonuyla gökkubbe’de Ay Kova burcunda haftaya giriş yapıyoruz. Hedeflerimiz ve ideallerimize odaklanıyoruz. Toplumsal hayatın içinde olmaktan, arkadaşlarımızla birlikte hareket etmekten mutluluk duyacağız. Toplumsal olarak birbirimizden etkileneceğiz.

Yeni Ay’ın haritasında Venüs ve Satürn’ünün kavuşum açısının etkilerinin Pazartesi günümüzde de devam etmesiyle özgür alanlar bırakarak ilişkilerimizde ciddi adımlar atabiliriz. Aynı zamanda bugün Boğa burcunda 29 Ağustostan itibaren retro hareketinde olan Uranüs retro hareketini tamamlıyor. Uranüs’ün temsil ettiği konu ve olaylar, bilim, teknoloji, üst akıl gerektiren alanlarda yaşanan aksaklıkların düzelmesiyle toplumumuzu etkileyen hızlı, olumlu gelişmeleri yaşayacağız. Merkür’ün Kuzey Ay Düğümü ve Güney Ay Düğümü ile olumlu açısıyla iletişim, ticari faaliyetlerle ilgili konu ve olaylarda hız kazanacağız. İş birlikleri için olumlu bir gündeyiz.

Salı günümüzde Ay Balık burcu hareketiyle hislerimiz güçlü olacaktır. Maneviyatımızı güçlendireceğiz. Ay’ın Mars ile olan zorlayıcı kare açısıyla ev kazalarına, sakarlıklara karşı temkinli olmalıyız. Akşama doğru Ay’ın Uranüs ile 60’lık açısıyla yeni fikir ve düşüncelere açık olacağız.

Çarşamba günümüzde Kova burcunda hareket eden Güneş ile Koç burcunda hareket eden Jüpiter ile olumlu 60’lık açısıyla pozitif etkiler içerisinde olacağız. Hak, hukuk, adalet alanlarıyla ilgili destekleneceğiz. Otoritelerden de önemli destekler alacağız. Girişimde bulunduğumuz alanlarda şanslı olacağız. Güneş’in Jüpiter ile 60’lık açısıyla hafta genelinde şanslı olacağız. Seyahatler, eğitim, yayıncılık alanlarında büyüme fırsatları elde edebiliriz.

Perşembe günümüzde Ay Koç burcu hareketiyle ve Jüpiter ile kavuşum açısıyla faydalı bir gündeyiz. Planlarımız, programlarımız, projelerimizle ilgili her alanda başarılarımıza başarı katacağız. Akşam saatlerinde Ay’ın Şiron ile kavuşum açısıyla duygusal dünyamızda mutlu olacağız. Regaip kandilimizin olduğu bu gecede olumlu düşünmek, dua etmek için gökyüzünden destekleniyoruz. Regaip kandilimiz mübarek olsun.

Cuma günümüzde Venüs Balık burcuna geçiyor. 20 Şubat tarihine kadar Venüs Balık burcunda hareket etmesiyle Venüs Balık burcunda yüceldiği konumda olmasıyla anlayışlı olarak empati yapabileceğiz. Aşk, romantizm hayatlarımızda önemli olacaktır. Sanatsal yaratıcılığımızın da artacağı bir süreçteyiz. Güzellik, estetik gibi alanlarda işlemler yaptırmak için olumlu zaman dilimindeyiz, değerlendirebiliriz.

Cumartesi ve Pazar günlerimizde Ay’ın olumlu açılarıyla huzurlu, dengeli, mutlu olacağız. Hafta genelinde gökyüzünden olumlu etkiler alıyoruz. Bu hafta itibariyle önümüzdeki 3 ay boyunca tüm gezegenlerin direkt harekette olmasıyla hayatlarımızda sorunsuz, şanslı bir şekilde ilerleyeceğimiz bir dönemdeyiz. Yeni adımların hayatlarımıza şans getireceği bir süreçteyiz. Haftaya Pazartesi görüşünceye kadar hep enerjinizi yüksek tutun. Öpüyorum sizleri…

23 - 29 OCAK HAFTALIK BURÇLAR

Koç

Sevgili Koçlar yükselen Koçlar bu hafta, Uranüs’ün retro hareketini tamamlamasıyla kişisel finansınızla ilgili aksaklıklar çözümleniyor. Jüpiter’in Güneş ile olumlu 60’lık açısıyla hedef ve ideallerinizle ilgili başarıyı yakalayacaksınız. Venüs’ün Balık burcuna geçişiyle ruhsal olarak kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

Boğa

Sevgili Boğalar yükselen Boğalar bu hafta, Uranüs’ün retro hareketini tamamlamasıyla hayatınızla ilgili aksaklıklar çözümleniyor. Jüpiter’in Güneş ile olumlu 60’lık açısıyla kariyerinizde terfi edebilirsiniz. Venüs’ün Balık burcuna geçişiyle olumlu arkadaşlıklar kuracaksınız.

İkizler  

Sevgili İkizler yükselen İkizler bu hafta, Uranüs’ün retro hareketini tamamlamasıyla bilinçaltınızdaki sorunları çözümlüyorsunuz. Jüpiter’in Güneş ile olumlu 60’lık açısıyla hukuki alanlarda başarılı olacaksınız. Venüs’ün Balık burcuna geçişiyle kariyerinizde beklediğiniz gelişmeleri elde edebilirsiniz.

Yengeç                                                                                                                                           

Sevgili Yengeçler yükselen Yengeçler bu hafta, Uranüs’ün retro hareketini tamamlamasıyla sosyal çevrenizle ilgili problemler çözümleniyor. Jüpiter’in Güneş ile olumlu 60’lık açısıyla ortaklı parasal işlerinizde kazancınıza kazanç katacaksınız. Venüs’ün Balık burcuna geçişiyle eğitim alanlarında olumlu gelişmelere açıksınız.

Aslan

Sevgili Aslanlar yükselen Aslanlar bu hafta, Uranüs’ün retro hareketini tamamlamasıyla kariyerinizle ilgili sorunlar çözümleniyor. Jüpiter’in Güneş ile olumlu 60’lık açısıyla ikili ilişkiler, sözleşmelerle ilgili başarıyı yakalayacaksınız. Venüs’ün Balık burcuna geçişiyle ödemeler, alacaklar, miras konularıyla ilgili iyicil etkiler altındasınız.

Başak

Sevgili Başaklar yükselen Başaklar bu hafta, Uranüs’ün retro hareketini tamamlamasıyla yayıncılık, eğitim, hukuk ilgili alanlardaki problemler çözümleniyor. Jüpiter’in Güneş ile olumlu 60’lık açısıyla rutin iş hayatınızla ilgili başarı sizinle. Venüs’ün Balık burcuna geçişiyle ikili ilişkiler alanınızda pozitif gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Terazi

Sevgili Teraziler yükselen Teraziler bu hafta, Uranüs’ün retro hareketini tamamlamasıyla ortaklı finansınızla ilgili aksaklıklar çözümleniyor. Jüpiter’in Güneş ile olumlu 60’lık açısıyla hobilerinizle ilgili başarıyı yakalayacaksınız. Venüs’ün Balık burcuna geçişiyle sağlığınıza sağlık katacaksınız.

Akrep

Sevgili Akrepler yükselen Akrepler bu hafta, Uranüs’ün retro hareketini tamamlamasıyla evlilik, ikili ilişkilerle ilgili sıkıntılar çözümleniyor. Jüpiter’in Güneş ile olumlu 60’lık açısıyla yeni bir ev alabilirsiniz. Venüs’ün Balık burcuna geçişiyle spor alanlarında önemli başarılar elde edebilirsiniz.

Yay  

Sevgili Yaylar yükselen Yaylar bu hafta, Uranüs’ün retro hareketini tamamlamasıyla evcil hayvanlarınızla ilgili sorun olan konular çözümleniyor. Jüpiter’in Güneş ile olumlu 60’lık kardeşler, kuzenlerinizle ilgili güzel haberler alabilirsiniz. Venüs’ün Balık burcuna geçişiyle eviniz, ailenizde huzuru yakalayacaksınız.

Oğlak

Sevgili Oğlaklar yükselen Oğlaklar bu hafta, Uranüs’ün retro hareketini tamamlamasıyla çocuklarınızla ilgili sorunlar çözümleniyor. Jüpiter’in Güneş ile olumlu 60’lık açısıyla kişisel finansınızla ilgili kazanç elde ediyorsunuz. Venüs’ün Balık burcuna geçişiyle yakın çevrenize karşı anlayışlı olacaksınız.

Kova

Sevgili Kovalar yükselen Kovalar bu hafta, Uranüs’ün retro hareketini tamamlamasıyla ev, aile, yuva alanlarınızdaki sıkıntılar çözümleniyor. Jüpiter’in Güneş ile olumlu 60’lık açısıyla iletişimleriniz başarılı olacaktır. Venüs’ün Balık burcuna geçişiyle büyük kazançlar elde edebilirsiniz.

Balık

Sevgili Balıklar yükselen Balıklar bu hafta, Uranüs’ün retro hareketini tamamlamasıyla komşularınızla ilgili sorunlar çözümleniyor. Jüpiter’in Güneş ile olumlu 60’lık açısıyla ruhsal alanda sorgulamalarınızı tamamlayacaksınız. Venüs’ün Balık burcuna geçişiyle estetik, güzellikle ilgili girişimler yapabilirsiniz

YORUM EKLE

banner95

banner94

404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.