banner83

BAŞKAN ÇERÇİ'DEN HOROZKÖY'E MÜJDE

Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Mareşal Fevzi Çakmak ve Atatürk Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Mahallelilere 2 müjde birden veren Başkan Çerçi, Kültür ve Taziye Evi ile Hanım Lokali Projesi’nin kısa süre içerisinde başlayacağını duyurdu. 

BAŞKAN ÇERÇİ'DEN HOROZKÖY'E MÜJDE
banner87

Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Mareşal Fevzi Çakmak ve Atatürk Mahallesi’nde belediyenin yaptığı çalışmaları inceledi. Vatandaşlarla da bir araya gelen Başkan Çerçi’ye Başkan Danışmanı Kefaeddin Öz, Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesi Muhtarı Musa Sezer eşlik etti. 2 mahallede yapılan ışıklandırma çalışmalarından dolayı Yunusemre Belediyesi’ne teşekkür eden vatandaşlar, yapılan hizmetlerle mahallelerinin geliştiğini söyledi.
Horozköy’ün ilçenin gelişen bölgelerinden olduğunu aktaran Başkan Çerçi, bölgede yeni düzenleme ve projeleri hayata geçirmeye hazırlandıklarını dile getirdi. Belediye Başkanı Çerçi konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “Horozköy ilçemizin en yoğun nüfuslu ve gelişime açık bölgelerinden. Yunusemre Belediyesi olarak çamlık projemizi tamamladık. Bölgede ışıklandırma çalışmaları da devam ediyor. Atatürk Mahallesi’nde yapacağımız meydan düzenlemesi de kısa bir süre içerisinde başlayacak. Yine Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesi’nde vatandaşımızın yoğun taleplerinden biri olan Kültür ve Taziye evi ile hanımlar lokali projemiz için de hazırlıklarımız sürüyor” diye konuştu.
YORUM EKLE
YORUMLAR
İdris ışık
İdris ışık - 5 yıl Önce

Sayın baskanim sulama kanalının kapatılması yada kaldırılması mahallemiz in hijyenik olmasında büyük fayda sağlar arz ederim

SIRADAKİ HABER

banner95

banner94