banner83

Ahşap Doğrama Fabrikası Küle Döndü 

Manisa'nın Alaşehir ilçesinde bir ahşap doğrama fabrikasında çıkan yangın 2 saatte söndürülebildi. Yangında can kaybı veya yaralanma olmazken büyük maddi hasar meydana geldi.

Ahşap Doğrama Fabrikası Küle Döndü 
banner87

                                            
 
 


  MANİSA (İHA) - Manisa'nın Alaşehir ilçesinde bir ahşap doğrama fabrikasında çıkan yangın 2 saatte söndürülebildi. Yangında can kaybı veya yaralanma olmazken büyük maddi hasar meydana geldi. 
  Manisa'nın Alaşehir ilçesindeki yeni Sanayi Sitesi Ağa Kısım İkinci Caddede yer alan bir ahşap doğrama fabrikasında saat 01.00 sıralarında çıkan yangın Manisa Büyükşehir belediyesi’ne bağlı Alaşehir, Salihli, Sarıgöl, Kula ve çevre ilçelerden gelen itfaiye ekiplerinin çalışması sonucu 2 saatte kontrol altına alınabildi. İş yerinin sigortasız olduğu ve yangının neden çıktığı henüz tespit edilemezken, iş yeri sahibi Ferit Yaşar, "Komşular telefon ettiler onlardan öğrendim. İş yerine geldiğimde her yeri alev sarmıştı. Gece çalışan olmadığı için Allah’a şükürler olsun can kaybımız yok. Bu tek tesellimiz oldu. Yangınla ilgili söndürme çalışmaları devam ediyor." dedi. 
  Olay yerine gelerek çalışmaları yerinde izleyen Alaşehir Belediye Başkanı Ahmet Öküzcüoğlu ise, "Öncelikle Alaşehirlilere geçmiş olsun. Can kaybı olmaması en büyük tesellimiz. İş yerinde üretilmiş hazır halde 600 bin adet ürün buluyordu. Hepsi yandı. Allah bir daha böyle bir acı yaşatmasın. Şu anda yangın kontrol altına alındı. Soğutma çalışmaları devam ediyor." diye konuştu. 
 
                                         

Güncelleme Tarihi: 18 Ağustos 2020, 14:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94