banner83

Gelecek Partisi Manisa Kadın Kolları İl Başkanı Deniz Barlas; Düşün kadınların yakasından!

Gelecek Partisi Manisa Kadın Kolları İl Başkanı Deniz Barlas, Manisa’da işlenen kadın cinayetine isyan etti. Başkan Barlas, “Düşün kadınların yakasından. Kadına şiddet artık son bulsun. Caydırıcı cezalar getirilsin” dedi.

Gelecek Partisi Manisa Kadın Kolları İl Başkanı Deniz Barlas; Düşün kadınların yakasından!
banner87

Manisa Salihli’de 33 yaşındaki Semiha Peker, çalıştığı tavuk fabrikasındaki işine gitmek için servis beklediği sırada, daha önce hakkında koruma kararı aldırdığı 43 yaşındaki eski erkek arkadaşı Yalçın K. tarafından pompalı tüfekle vurularak öldürüldü. Şüpheli şahıs olay yerinden kaçarken, şahsın kullandığı otomobil, içinde pompalı tüfek ile terk edilmiş olarak bulundu. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

“NE SÖYLESEK BOŞ”

Yaşanan acı verici cinayetin ardından Gelecek Partisi Manisa Kadın Kolları İl Başkanı Deniz Barlas’tan açıklama geldi. Cinayete isyan eden Başkan Barlas şunları söyledi: “Ne yazsak, ne çizsek boş. Artık açıklamaların, ağızdan dökülen sözcüklerin bir anlamının olmadığı acı bir şekilde yüzümüze tokat gibi çarpıyor. İsyan ediyoruz, haykırıyoruz, yeter artık diyoruz ancak nafile. Her gün bir yeni kadına şiddet vakası, her gün bir yeni kadın cinayeti ile karşı karşıya kalıyoruz. Lanet okuyoruz artık. Hukuk işlemiyor, taciz-tecavüz eden serbest bırakılıp davulla zurnayla pişkince karşılanabiliyor. Türkiye bunları hak etmiyor ancak ne diyebiliriz? Düşün artık kadınların yakasından!”

Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2021, 10:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94