banner83

AK PARTİ’Lİ BAYBATUR’DAN ÜZÜM ÜRETİCİLERİNE MÜJDE

Hasat dönemine bir ay kala AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur’dan üzüm üreticisine müjdeli haber geldi. Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ile görüşen Baybatur, Toprak Mahsulleri Ofisi’nin (TMO) bu yıl da kuru üzüm alımı yapacağını açıkladı.

AK PARTİ’Lİ BAYBATUR’DAN  ÜZÜM ÜRETİCİLERİNE MÜJDE
banner87

Üzüm fiyatlarının yüksek seyretmesine de katkı sunan karara ilişkin bilgi veren AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur, Toprak Mahsulleri Ofisi’nin geçen yıl olduğu gibi bu yıl da müdahale alımı yapacağını ifade etti. Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ile görüşen Baybatur, üreticinin yüzünü güldürecek kararın kabinede görüşülerek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın onayıyla uygulamaya konulacağını söyledi. TMO’nun kuru üzüm alımı yapması konusunda Manisa milletvekillerinin ortaya koyduğu ısrarcı çabadan dolayı şükranlarını ileten Baybatur, Manisalı üzüm üreticilerinin elini güçlendirecek karar nedeniyle Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli’ye teşekkür etti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Rifat ozer
Rifat ozer - 1 yıl Önce

Bence külliyen ortaya siyasi açıklama mazot ilaç işçilik masraflar neredeyse 2 kat arttı 20 sölüm bir bağa orjinal 1 ilaç atmak 1.500 tl 10 ilaç on beş bin neden bahsediyorlar çıkılıp ğzüm taban fiyatı 15 tl diye açıklanmalı

SIRADAKİ HABER

banner95

banner94