3 MAHALLEYİ BAĞLAYAN YOLA BETON UYGULAMASI

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Yunusemre ilçesi Üçpınar-Gülbahçe ve Bağyolu mahalleleri arasında bağlantıyı sağlayan güzergahta, beton yol uygulaması gerçekleştirdi. Beton yol uygulamasının ardından mevcut yolda, çizgi, CTP ve trafik levha çalışması gerçekleştiren Büyükşehir Belediyesi, ulaşımı daha güvenli hale getirdi.

3 MAHALLEYİ BAĞLAYAN YOLA BETON UYGULAMASI
banner87


Bakımsız ve kötü görünümde olan yolları yenileyerek, vatandaşları konforlu yollarla buluşturan Manisa Büyükşehir Belediyesi, Yunusemre ilçesi Üçpınar-Gülbahçe ve Bağyolu mahalleleri arasında bağlantıyı sağlayan 4 kilometrelik güzergahta beton yol uygulaması gerçekleştirdi.
Beton yol uygulamasının ardından, Büyükşehir Belediyesi mevcut güzergahta çizgi, CTP ve trafik levha çalışması gerçekleştirdi. Yapılan bu çalışmalarla birlikte mevcut güzergâhta hem konfor, hem de güven sağlandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Enver bilgin
Enver bilgin - 6 ay Önce

Çamlıca karakılınçlı mahallesi arasında ki yol ne zaman asvatlanacak

Serkan
Serkan - 6 ay Önce

Kuslubahce mah okul sokaktan ,aşağıya doğru yani çevre yoluna doru kanalizasyon hattı döşendi 2,3yil önce üzeri hala asfalt yapılmadı kazilmadan önce asfalt vardı şimdi insan boyu otlarla kaplandı yol tek araçlık hale geldi telefonla çok aradım sonuç yok bu kazılan yolda köprü menfez var insanlar araçlar geçsin diye fakat asfalt yapılmadı yağmur yagdimi insanlar yürüyerek gidemiyor sayın Bld başkanlarıma söylüyorum bu yol asfalt atılmıştı Bülent kar zamanında eski yolumuzu istiyoruz ,,,

SIRADAKİ HABER

banner95

banner94