banner83

DEVA PARTİSİ TANITIM TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ

Eski Ticaret ve Sanayi Bakanı ve Deva Partisi Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Nihat Ergün ile Siyasi İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı İdris Şahin’in katılımıyla Deva Partisi Manisa İl Yönetiminin tanıtım toplantısı gerçekleştirildi.

DEVA PARTİSİ TANITIM TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ
banner87

Deva Partisi Manisa İl Tanıtım Programı Manisa’nın Yunusemre ilçesinde bulunan bir otelde gerçekleşti. Gerçekleşen toplantıya Deva Partisi Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Nihat Ergün, Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı İdris Şahin, Deva Partisi Kurucular Kurulu Üyesi  ve Genel Merkez Yöneticisi İbrahim Dönertaş, Deva Partisi Manisa Kurucu İl Başkanı Süreyya Sakınç, Manisa İl Kurucularından Cansın Tunçdirek ve Sertaç Teker ile parti il ve ilçe yöneticileri katıldı. Gerçekleşen tanıtım toplantısının açılış konuşmasını yapan Deva Partisi Manisa İl Kurucu Başkanı Süreyya Sakınç partilerine yoğun bir ilginin olduğunu kaydetti. Yoğun ilgi çerçevesinde partilerine katılmak isteyen gönüllülerle görüştüklerini ve kurucu il yönetimlerini belirlediklerini kaydeden Sakınç sözlerine şöyle devam etti, “Deva Partisi Manisa Kurucu İl Başkanı olarak, liyakate sahip kadrolarla hareket edeceğimi, serinkanlı, sakin, incelikli bir siyasi dilden asla taviz vermeyeceğimi belirtmek isterim.”

EYLÜL AYINDA DEVA KONGRELERİ BAŞLIYOR

İlçe Teşkilatlanmalarını kurmaya devam ettiklerini kaydeden Sakınç teşkilatlanması tamamlanan ilçelerde Eylül ayı içerisinde kongrelerini gerçekleştirmeyi hedeflediklerini belirterek, “Türkiye’nin bugün her zamankinden daha fazla erdemli ve dürüst siyaset anlayışına ihtiyacı var. Genel Başkanımız Sayın Ali Babacan yolsuzluğa bulaşmayan, dürüst siyasetçi kimliğiyle memleketimizin özlediği ve beklediği siyasi liderimizdir. Vatandaşı korkutan değil sevgi ve şefkatle yaklaşan, vatandaşı ve toplumu ötekileştiren, ayrıştıran değil kucaklayıcı ve birleştirici olan, sorun yaratan değil dertlere deva olan, Türkiye’nin mutlu geleceğine sahip çıkan, kuvvetler ayrılığı esasına dayanan çoğulcu bir siyaset anlayışının iktidar olması için Deva Partisi’ndeyiz ve tüm bu anlayışa sahip halkımızı Deva Partisi’ne davet ediyoruz” dedi.

“YENİ BİR ÇIKIŞ YOLUNUN ARANMASI KAÇINILMAZDIR”

Küresel Salgın sürecinin tüm Dünya’yı etkilediği gibi Türkiye’yi de etkilediğini kaydeden Ergün, “Zor bir süreçten geçiyoruz ama bu zor süreç sadece pandemiden dolayı değil. Türkiye pandemiden önce de zor bir süreçten geçiyordu ve geldiğimiz bu zor süreç daha da ağırlaştı. Ekonomik şartlar artık vatandaşımızın canına tak etmiştir. Mevcut siyaset yeni bir şeyler üretmiyorsa, kısır çekişme üretiyorsa yeni bir çıkış yolunun aranması kaçınılmazdır” dedi. Program konuşmaların ardından İl Yönetiminin tanıtımı ve belirlenen ilçe başkanlarına mazbatalarının verilmesiyle son buldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94