YILIN İLK DOLUNAYI

YILIN İLK DOLUNAYI
banner87

Sevgili Manisa’da Denge Gazetesi Okuyucularımız;

Gezegenlerin kombinasyonuyla gökkube’de Ay Yengeç burcundayken haftaya giriş yapıyoruz. Ay Yengeç burcu enerjisiyle hareket ediyoruz. Ay yengeç burcu demek; güvende olmaktır. Bu hafta, sahip olduklarımızı korumak için her şeye meydan okuyacağız. Yılın ilk Dolunay’ı hepimize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. 18 Ocak Salı günü, saat: 02.48’de 27 derecede Yengeç burcunda Plütonyen Dolunay gerçekleşecek. Dolunay Ay’ın 18’inde Yengeç – Oğlak aksında gerçekleşirken önümüzdeki 15 günlük süreç epey fırtınalı bir süreç. Bu Dolunay’da yoğun duygular yaşayacağız. Kendimizi nerede huzurda hissediyorsak, orada olmak isteyeceğiz.  Huzurlu olduğumuz yerleri daha çok düşünüyor olacağız. Zihinsel kararlar ile ilgili değil, kalpten alınan kararlarla ilgili düşünebiliriz. Dolunayın karşısında bir Plüton var. Plütonyen bir Dolunay yaşayacağımız için tutku ve hırslarımızı yıkıp yeniden yapılandırdığımız bir süreçten geçeceğiz. İşe yaramayan kalıpları fark ederek üzülebiliriz. Bize yük hissettiren duygu ve durumlardan yıkarak arınacağız. Ailesel, finansal ve ilişkiler anlamında etkileneceğiz. Aile büyükleri ile ilgili sağlık konularıyla, kendi sağlığımızla da ilgilenebiliriz. Yengeç burcunun temsil ettiği konular olan aile, çocuklar, güvenlik, yeme, içme ile ilgili sorgulamalar yaşayabiliriz. Geçmiş anılar, antika- vintage temalara ilgimiz artabilir. Daha duygusal bir hafta yaşayacağız. Geçmişe ait konularda da tamamlanmalar yaşayabiliriz. Yorgunlukla ilgili, yoğun duygusallıktan gelen yorgunluklar yaşayabiliriz. Mide bölgesi, ödem tutmak ile ilgili sağlık sorunlarına açığız. Bu süreçte sağlığımızla ilgili bol bol su tüketmeliyiz. Dolunay’ın olumlu sonuçlarını 2 Mart 2022 Jüpiter kavuşumu Balık Yeni Ay’ı oluşmasıyla göreceğiz.

Ay’ın 19’unda sadece Dolunay değil, 1,5 yılda bir yer ve enerji değiştiren Ay Düğümleri İkizler -Yay aksından ayrılıp Boğa – Akrep aksına geçiş yapıyor. Şu an Venüs Oğlak burcunda geriliyor. Ocak’ın sonuna kadar Oğlak – Yengeç aksında geriliyor. Merkür Kova burcunda, Kova - Aslan aksında geriliyor. 4 Şubat’a kadar olan süreç, gölge günleriyle 6 Şubat’a kadar çok sancılı bir süreç. Hakkınızda yapılan konuşmaları, mevzuları, sözleri duyabilirsiniz.  Kimseye kendinizi ispat etmek zorunda değilsiniz. Sevgili Hocam Astrolojinin Kraliçesi Nuray Sayarı’nın da dediği gibi “HAYAT BİR ARMAĞAN SÜRESİDE YOK”. Eğer birileri sizlerle ilgili mevzu ve konu ediyorsa, duyun ama incinmemeye özen gösterin. Arkanızdan konuşanlar, bırakın arkanızda kalsın. Yarım kalan işlerimiz toparlamak için güzel bir dönem. 6 Şubat’ a kadar gözlemci olarak kalmaya dikkat etmeliyiz. Güzel bir gökyüzü hareketi, 23 Ocak Pazar günü, saat: 13.30 civarında Venüs – Uranüs üçgeni meydana gelecek.  Retro Merkür’ün Güneş ile kavuşumu gerçekleşecek.  Merkür, Güneş’in kalbinde olacak. O yüzden; dileklerinizi, niyetlerinizi, kalpten geçirmek için çok uygun, güzel bir zaman. Haftaya pazartesi görüşünceye kadar hep enerjinizi yüksek tutun. Öpüyorum sizleri…

17 OCAK – 23 OCAK HAFTALIK BURÇLAR

Koç

Sevgili Koçlar yükselen Koçlar bu hafta, haftanın tamamında kendinizden kararlarınızdan emin olarak yaşamda yol alırken, sosyal çevreniz ve arkadaşlıklarınızda bazı insanların tavır ve davranışlarından yana şaşkınlık yaşamanız olası. Aşk hayatınızda lütfen peşin hükümlü olmayın.

Boğa

Sevgili Boğalar yükselen Boğalar bu hafta, yaptığınız iş, yüklendiniz sorumluluklar konusunda hafta boyunca planlı programlı çalışmanız çevrenizdeki insanların dikkatini çekmenize neden olacak. Aşk hayatınızda mutluluğa kucak açacaksınız.

İkizler

Sevgili İkizler yükselen İkizler bu hafta, iş hayatınızda sorumluluk aldığınız alanlarda kendinize duyduğunuz güven artıyor. Özellikle gelecek konusunda korkularınızı tamamen geride bırakıyorsunuz. Aşk hayatınızda tutarsız davranışlardan uzaklaşın.

Yengeç

Sevgili Yengeçler yükselen Yengeçler bu hafta, işlerinizi toparlamak açısından haftanın yoğun ilk 4 günlük bir süreç sizleri bekliyor olacak. Gezegenlerin yoğun kombinasyonuyla birlikte kendinize vakit ayırıp, özel bakımlarınızı ihmal etmeyin.

Aslan

Sevgili Aslanlar yükselen Aslanlar bu hafta, iletişim ve ilişkilerde samimiyetsiz davranışlardan arının. İş ve aile çevrenizdeki kişiler ile içsel ve ruhsal uyumlu olmakta zorlanabilirsiniz. İş ve çalışma hayatınızda planlı olarak yol alın. Arkanızdan iş çeviren kişileri fark edeceksiniz.

Başak

Sevgili Başaklar yükselen Başaklar bu hafta, iş ve çalışma yaşamınızda kararsız insanlara tahammülünüzün olmadığı bir süreçtesiniz. Siz kendi kararınız da sağlam adımlar atarak yol aldığınız takdirde başkalarının enerjisi sizi etkilemez. Aşk hayatınızda endişesiz olmaya özen gösterin.

Terazi

Sevgili Teraziler yükselen Teraziler bu hafta, işiniz kariyeriz ve parasal beklentilerinizle ilgili yaşadığınız zorlukların tekrar devam etmesi ile ilgili düşünceler yapmamaya özen gösterin. Sorun olan her şeyi çözmek için güç kazanacaksınız. Aşk hayatınızda gizli saklı enerji barındırmayın yaşamınızda.

Akrep

Sevgili Akrepler yükselen Akrepler bu hafta, yaşam felsefeniz genişleyecek. İş hayatınızda artan sorumlulukları gözünüzde büyütmeyin. Finansal anlamda zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili asla gelecek korkusu yapmayın. Aşk hayatınızda partnerinize karşı duyarlı ve hassas olmaya özen gösterin.

Yay

Sevgili Yaylar yükselen Yaylar bu hafta, İş hayatınızda emeklerinizin karşılığını alacaksınız. Finansal konularla ilgili, almakta zorluk çektiğiniz hukuksal işlerinizle ilgili net sonuçlar elde edeceksiniz. Acele etmeyin, unutmayın, acele ettiğiniz her şeye geç kalırsınız. Sevgiyle geçmişten arının.

Oğlak

Sevgili Oğlaklar yükselen Oğlaklar bu hafta,  hayatınızı genel anlamda yeniden yapılandırmaya istekli olacaksınız. Parasal konularda sizi zorlayan etki ve enerjilerden arınarak ruhen kendinizi özgür hissedeceksiniz. Aşk hayatınızda, ailenizle ilişkiniz arasında araf duygular içerisinde olmamaya özen gösterin.

Kova

Sevgili Kovalar yükselen Kovalar bu hafta, askıda kalan sizi yoran işleri sonuçlandıracaksınız. Yılın ilk Merkür gerilemesi burcunuzda, ani değişimler ve yenilikler yapmaktan kaçının. İşiniz ve kariyerinizde ön planda olduğunuzu hissedeceksiniz. Başarıyı hak ettiğinizden emin olun ve gelecek korkusu yapmayın.

Balık

Sevgili Balıklar yükselen Balıklar bu hafta, hafta boyunca huzur düzen ve güven enerjisi içerisinde yaşamda yol alırken, sosyal ilişkilerinizde yenilikçi olacaksınız. Parasal konularda, paranızı nasıl değerlendirmeniz gerektiği konusunda lütfen araştırmacı olun. Akılcı davranmaya özen gösterin.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94