banner83

Başkan Çelik’ten Muhtarlara Müjde!

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Şehzadelerdeki muhtarlardan gelen talep üzerine yaptıkları hukuki ve teknik çalışmadan sonra muhtarlık binalarının elektrik faturalarını, Şehzadeler Belediyesi’nin ödemesi kararını aldıklarını duyurdu. Başkan Çelik “Kurulduğumuz günden beri muhtarlarımızın yanında ve destekçisi olduk. Muhtarlarımıza ve vatandaşlarımıza aldığımız bu karar hayırlı olsun.” dedi.

Başkan Çelik’ten Muhtarlara Müjde!
banner87

Şehzadeler Muhtarlar Derneği Başkanı Şeref Ocaklıgil’in ziyareti sırasında bir açıklama yapan Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Şehzadelerdeki muhtarlara müjdeli bir haber verdi. Başkan Çelik, muhtarlık binalarının elektrik faturalarını Şehzadeler Belediyesi’nin ödeyeceğini açıkladı. Başkan Yardımcısı Bilal Demir ve ilgili birim müdürlerinin de hazır bulunduğu ziyarette, müjdeli haberi veren Başkan Çelik, her zaman muhtarların yanında ve destekçisi olduklarını hatırlatarak şöyle konuştu; “Şehzadeler Belediyesi olarak kurulduğumuz günden bugüne demokrasimizin kılcal damarları olarak gördüğümüz muhtarlarımızı hiç sahipsiz bırakmadık. Sürekli yanlarında ve destekçileri olduk. Muhtarlarımız; mahallerimizde işiten kulağımız, gören gözümüz olarak bizlerle uyumlu şekilde, mahallelerin hizmet ihtiyaçlarını giderebilmek için görev yapıyorlar. Bu noktada biz de muhtarlarımızla uyumlu bir şekilde hizmet ettik. İlçemizde 11 tane sıfırdan muhtarlık binası yaptık. 13 tane yeri de muhtarlık binası olarak düzenledik, gerekli tadilatlarını yaparak muhtarlarımızın hizmetine sunduk. Binaların tefrişatı, mobilyası, kliması gibi bütün ihtiyaçlarında yanlarında olduk. Tüm muhtarlarımıza bilgisayar ve yazıcı desteğinde bulunduk. Muhtarlar Derneğimiz ile organize şekilde sayısız kültürel gezilere muhtarlarımızı götürerek onlara olan desteğimizi hep göstermiş olduk.”

FATURALAR ŞEHZADELER BELEDİYESİ TARAFINDAN ÖDENECEK”

Geçtiğimiz günlerde Şehzadeler Muhtarlar Derneği Başkanı Şeref Ocaklıgil ve yönetiminin kendisini ziyaret ederek, muhtarlıkların elektrik faturalarının belediye tarafından ödenmesi talebinde bulunduğunu ifade eden Başkan Çelik, şöyle devam etti; “Bu taleple ilgili gerekli hukuki ve teknik çalışmalarımızı tamamladık. Buradan Şehzadeler muhtarlarına müjdeyi veriyorum. Bundan sonra muhtarlık binalarımızın elektrik faturaları Şehzadeler Belediyesi tarafından ödenecektir. Abonelikleri belediye olarak biz üstleneceğiz ve halkımıza hizmet için kullanılan muhtarlık binalarının elektrik faturaları Şehzadeler Belediyesi tarafından ödenmiş olacak. Muhtarlarımız vatandaşlarımız için hayırlı olsun. Rabbim birlik ve beraberlik içerisinde, muhtarlarımız ile birlikte, güzel şehrimize güzel hizmetler yapmayı nasip etsin.”

BU KARAR MUHTARLARI RAHATLATACAK”

Başkan Çelik’in her zaman muhtarlara çok değer verdiğini belirten Şehzadeler Muhtarlar Derneği Başkanı Şeref Ocaklıgil ise alınan karardan duyduğu memnuniyeti şu sözlerle ifade etti; “Şehzadeler Belediye Başkanımız, 67 muhtarımızın her zaman yanındadır. Muhtarlar olarak talebimiz vardı. Almış oldukları karar için kendisine ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Bu karar muhtarlarımızı bir nebze rahatlatmış olacak. Muhtarlarımızdan da talebim elektriği bundan sonra daha da dikkatli kullanmalarıdır.”

YORUM EKLE
YORUMLAR
İsmet bakşi t.özal.mah.muhtarı
İsmet bakşi t.özal.mah.muhtarı - 3 hafta Önce

Belediye başkanımız sayı ö.faruk çelik ve ekibine teşekkür ederim ayrıca muhtarlar der.başkanımız ve yünetimine de.teşekür ederiz

SIRADAKİ HABER

banner95

banner94