banner83

CHP'li Başkanlardan Yumrukaya'ya ziyaret

Erdinç Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Erdinç Yumrukaya’nın bu haftaki misafirleri CHP Manisa İl Başkanı Semih Balaban, Başkan Yardımcısı İsmail Çalışkan ve CHP Şehzadeler İlçe Başkanı Hakan Gürtunca oldu.

CHP'li Başkanlardan Yumrukaya'ya ziyaret
banner87

Manisalı iş adamları ve eski siyasetçilere yönelik yaptıkları ziyaretler kapsamında, Erdinç Yumrukaya’nın kahvesini içtiklerini belirten CHP İl Başkanı Balaban; “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü geride bıraktık ve 21 yıldır Manisamızda yayım hayatına devam eden Denge Gazetesi’nin kurucusu Erdinç Yumrukaya’yı ihmal etmemiz mümkün değildi. Kahvesini içmek, onunla sohbet etmek bizim için çok kıymetli. Kendisine teşekkür ediyoruz.” dedi.

YUMRUKAYA : “CHP AİLESİ’Nİ AĞIRLAMAKTAN MUTLULUK DUYDUM”

“Ofis Home mağazamızdaki Covid-19 tedbirleri kapsamında bir araya geldiğimiz dostlarımızla kahve içmeyi ve sohbet etmeyi çok özlemişiz.” diyerek sözlerine başlayan Yumrukaya; “Bugün burada CHP ailesini ağırlamaktan mutluluk duydum. Semih Başkan, Hakan Başkan ve yönetimleri, Manisa’nın ve Manisalıların eksiklerini, ihtiyaçlarını ana muhalefet partisi olarak çok iyi belirliyor ve kimseyi kırmadan üzmeden çalışmalarını sürdürüyor. Bu çalışmaları halkımızdan duyuyordum, bir de kendilerinden öğrenmekten son derece memnuniyet duydum. Kendilerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum.” ifadelerine yer verdi.

CHP İl Başkanı Balaban, Yumrukaya’ya CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun ‘Yürüyüş’ adlı kitabını hediye etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94