banner83

Elektrik Sorunları Artık Yetkililere WhatsApp’la Anında İletilecek

Elektrik Sorunları Artık Yetkililere WhatsApp’la Anında İletilecek
banner87

GDZ Elektrik, alternatif iletişim kanallarına bir yenisini daha ekleyerek müşterilerine WhatsApp servisini sunmaya başladı.

GDZ Elektrik Dağıtım şirketinin uygulamaya başladığı, özellikle Koronavirüs salgını döneminde müşteriler tarafından yoğun şekilde kullanılan mobil uygulamanın yanında hayata geçirilen WhatsApp servisi ile iletişim ağı genişletildi. WhatsApp servisi ile platform üzerinden planlı bakım ve iyileştirme çalışmaları, sokak aydınlatma ve arıza bildirim talepleri ile ilgili müşterilerine hizmet sunacak olan şirketler, müşterilerinin taleplerine 7 gün 24 saat hızlı bir şekilde cevap verebilecek.

GDZ’YE ULAŞMAK ARTIK ÇOK DAHA KOLAY

WhatsApp uygulamasından yaralanmak isteyen müşterilerin GDZ Elektrik için (İzmir ve Manisa) 0 232 186 00 00 iletişim numaralı kurumsal hesapları, telefon rehberine kaydetmeleri yeterli olacak. Yazışmalara anında cevap veren teknolojik alt yapıyla desteklenen WhatsApp servisinde ihtiyaç duyulması halinde de çağrı merkezine hızlıca bağlanarak talepler müşteri temsilcisine iletilecek. –Caner KILIÇ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94