banner83

İYİ PARTİLİ AKAN SAHADA

İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanı Tufan Akan, Karaköy pazarını ziyaret ederek hem pazarcı esnafının hem de halkın sorunlarını dinledi.

İYİ PARTİLİ AKAN SAHADA
banner87

Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Manisa’nın Yunusemre ilçesinde bulunan Karaköy Pazartesi pazarını ziyaret eden İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanı Tufan Akan, pazarcı esnafının ve vatandaşların sorunlarını dinledi. 3 saat boyunca pazaryeri ziyaretinde bulunan İYİ Partili Akan; esnafın iş yapamamaktan, vatandandaşların da fiyat pahalılığından şikayetçi olduğunu belirtti.

“YANIMIZA UĞRAMAYAN YEREL YÖNETİCİ İSTEMİYORUZ

İYİ Partili Akan, Genel başkanımız liderimiz Sayın Meral Akşener nasıl ki haftanın en az iki günü Türkiyenin her yerinde il ve ilçe ziyaretleri yapıyorsa, biz de sürekli olarak vatandaşlarımız ve esnaflarımızla bir araya geliyoruz. Bu kapsamda Karaköy Pazaryeri’ni ziyaret ettik. Pazar ziyaretimizde Manisalı hemşehrilerimizden ve pazarcı esnafımızdan muhteşem bir teveccüh gördük. Yarım saat olarak planladığımız pazaryeri ziyaretimiz, yoğun ilgi sebebiyle üç saati geçti. Vatandaşımızın en önemli derdi geçim sıkıntısı. Yüz liraya poşetler dolmaz oldu. İnsanların bize derdini anlatırken gözyaşlarını tutamadığını gördüm. Geçim sıkıntısının geldiği nokta çok can sıkıcı. Ziyaretimizde gördük ki; vatandaşımız aklında fikrinde iktidarı bitirmiş. Ben iktidar partisi yöneticilerini esnaf ziyareti yapmaya davet ediyorum. Esnafımız, ‘2019 yerel seçimlerinden bu yana yerel yöneticilerimizi buralarda göremiyoruz. Biz onları makamlarında otursunlar diye seçmedik, oyu bizden alıp bizim yanımıza uğramayan yerel yönetici istemiyoruz’ diyorlar. Biz ise her zaman esnafımızın ve vatandaşımızın yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.-

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94