MANİSALI ÖĞRETMENE TANJU OKAN BESTE ÖDÜLÜ

Manisa Cumhuriyet Anadolu Lisesi Müzik Öğretmeni Deniz Seda Şahin Urla Belediyesi’nin düzenlediği 4’üncü Tanju Okan Pop Müzik Beste Yarışması’nda mansiyon ödülü kazandı.

MANİSALI ÖĞRETMENE TANJU OKAN BESTE ÖDÜLÜ
banner87

Manisa Cumhuriyet Anadolu Lisesi Müzik Öğretmeni Deniz Seda Şahin Urla Belediyesi’nin düzenlediği 4’üncü Tanju Okan Pop Müzik Beste Yarışması’na ‘Her şey Aşktan’ adlı bestesiyle katıldı ve mansiyon ödülü kazandı. Yarışmanın seçici kurulu 13 Eylül birbirinden başarılı 10 besteyi belirledi ve bu besteler arasında Deniz Seda Şahin’in ‘Her şey Aşktan’ adlı bestesi de yer aldı, 12 Aralık’ta düzenlenen finalle de ödüller sahiplerini buldu. Hakan Çeken Kültür Merkezi’nde düzenlenen ve heyecanlı anların yaşandığı final gecesinde Deniz Seda Şahin mansiyon ödülüne layık görüldü. Şahin duygularını şöyle ifade etti: “Urla Belediyesi'nin düzenlediği  4’üncü Tanju Okan Pop Müzik Beste Yarışması'nda ‘Fatih’ rumuzlu ‘Her şey Aşktan’ adlı bestemle Mansiyon Ödülü kazandım. Organizasyon çok güzeldi, yeni tanıdığım harika insanlara ve emeği geçen herkese teşekkür ederim”.
Güncelleme Tarihi: 13 Aralık 2019, 20:31
YORUM EKLE
YORUMLAR
Zeki yalcın
Zeki yalcın - 3 ay Önce

Slm.Üniverside çocuk okutuyorum.Seyyar simit satarak geçimimi sağlamaktaydım.Ve bu Kovid 19 Virüsünden dolayı işlerim bozuldu.Maddi yetersizliklerden dolayı böbreğimi satmak istorum.ilgilenenlerin bilgisine sunarım.AB Rh+ pozitif..0552 478 25 77.

SIRADAKİ HABER

banner95

banner94