MEMLEKET PARTİSİ BASINLA BULUŞTU

Manisa’da teşkilatlanma çalışmalarını sürdüren Memleket Partisi Manisa İl Başkanlığı, basın mensuplarını kahvaltı programında ağırladı.

MEMLEKET PARTİSİ BASINLA BULUŞTU
banner87

Manisa İl Başkanı Gülnur Efe, basın mensuplarını ağırlayarak teşkilatını tanıttı. Kahvaltı programına Memleket Partisi Yunusemre İlçe Başkanı Ali Demirel, Saruhanlı İlçe Başkanı Fatih Şahin, Alaşehir İlçe Başkanı Bülent Üzümovalı katıldı.

MUHARREM İNCE MANİSA’YA GELİYOR

Kahvaltı sonrası açıklamalarında bulunan Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce’nin 22 Mart Salı günü Manisa’ya geleceğini açıklayan Gülnur Efe, “Mart’ın 22’sinde genel başkanımız Manisa’da olacak. İlk ziyaret ziyareti 16:00’da öğretmenevinde olacak. Ardından il binamızın açılışı var. Açılıştan sonra çarşıda esnaf ziyaretleri gerçekleştireceğiz. Şehzadeler, Yunusemre, Saruhanlı ve Alaşehir ilçelerimizde örgütlenmemiz mevcut. Kongremizi gerçekleştirince örgütlenmemiz hızla artacaktır” dedi.

“FERMUAR SİSTEMİNİ BENİMSİYORUZ”

Partisinin Manisa’daki örgütlenme çalışması hakkında basın mensuplarına bilgi veren Başkan Efe, “Memleket Partisi olarak fermuar sistemini benimsiyoruz. Her partide kadının siyasette olması söyleniyor ama Memleket partisinde bu gerçekleşiyor.  Genel Başkanımız İnce, kadının sosyal ve siyasal yaşamdaki yerini güçlendirmek için var gücümüzle çalışıyor. Bunun örneklerinden biri de Manisa’da kurduğumuz partidir. Burada kadın il başkanı olarak görev yapmaktan gurur duyuyorum. Partimizde kadının önemi ayrı” şeklinde konuştu.-

Güncelleme Tarihi: 18 Mart 2022, 16:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94