banner65

SOCIAL AID MEDIA MANİSA’DA

Markaların en önemli pazarlama stratejileri arasında yer alan sosyal medya, kaliteli bir marka algısı oluşturmak için de büyük önem taşıyor. 7/70’e her kesimin çok rahatlıkla kullandığı sosyal medya mecraları bilinçli ve tecrübeli eller tarafından yönetildiğinde; işletmenizin tanıtım ve reklamına, hatta markasının oluşmasına çok önemli ivmeler kazandırıyor. Öyle ki sosyal medya reklam ve içerikleri artık, televizyon ve gazete reklamlarından daha çok kitlelere ulaşıyor. SocailAid Media Manisa’da sosyal medya yöneticiliği sektörünün öncü şirketi.

SOCIAL AID MEDIA MANİSA’DA

banner46
banner47

Sosyal medya mecraları marka bilinirliği açısından son dönemin en popüler konuları arasında. Hedef kitlesiyle etkileşime geçip onların soru ve görüşlerine yanıt veren markalar olumlu bir algı yaratıyor. Sosyal medya mecraları, markaların sesinin doğru hedef kitleye en hızlı şekilde duyurulmasında etkin rol oynuyor. Bu nedenle markaların sosyal medya performanslarını analiz etmeleri ve aldıkları sonuçları iyi bir şekilde değerlendirerek, bu mecralardaki stratejilerini belli kriterlere göre belirlemeleri büyük önem taşıyor. Ancak Sosyal medya hesaplarının verimli ve firmanın reklamının yapılacağı şekilde yönetilmesi, bireylerin tek başına başarabileceği bir konu değil. Marka bilinci oluşturulması ve firmanın reklamının beyinlere kazınabilmesi için, uzmanların keşfettiği yollara başvurmak günümüzde artık şart oldu.ŞİRKETLER SOSYAL MEDYA HESAPLARINA YATIRIM YAPIYOR
Sosyal Medya artık sadece bireylerin değil şirketlerin de bol paylaşım ve etkileşim oluşturduğu bir mecra. Son yıllarda Türkiye’de hizmet veren  şirketler de bunun önemini anladı ve bu kanalda yatırımlar yapmaya başladı. Şirketlerin Sosyal Medyada sağlam temeller üzerine oturtulması çok önemli. SocailAid Media Manisa’da sosyal medya yöneticiliği sektörünün tek şirketi.

DOĞRU MECRALAR DOĞRU ŞEKİLDE KULLANILMALI
Kullanıcılarda oluşan hatalı yargılardan biri de; kendi bireysel hesaplarındaki tecrübeleri ile şirket hesaplarının da yönetilebileceği düşüncesi. Oysa bireysel ile kurumsal hesaplar çok farklı dünyalar. Yapılan bir paylaşımda kullanılacak dil, görsel ve mecraların belirlenmesi, hedef kitlenin seçilmesi, paylaşım sonrası etkilerin incelenerek sektör ile birlikte analiz edilmesi önemli. Bu kademelerin her biri uzmanı tarafından gerçekleştirilmeli.

KÜÇÜK YATIRIMCILAR TEMKİNLİ!
Sektörde büyük işletmeler yerlerini çoktan almışken, küçük yatırımcılar haklı olarak temkinli ilerlemek istiyor ve bütçelerini minimumda tutmaya çalışıyorlar. Yapılan harcamalar yanlış mecra, ya da  yanlış şekilde oluşunca da işletmeler sosyal medyadan uzak durmayı tercih ediyor.SOCIAL AID MEDIA MANİSA’DA
SocailAid Media Ocak 2017’den itibaren Manisa’da hizmet vermeye başladı. İstanbul, Ankara ve İzmir’de sektörün önde gelen firmalarında yetişmiş üç arkadaşın yan projesi olarak başlayan SocialAid Media, bugün pek çok firmaya danışmanlık sağlıyor. Sosyal medya etkisini uzun vadede hissettiren bir platform. Yarattığınız konumlanmanın, iyi ya da kötü olarak yorumlanabilmesi uzun süreç gerektiriyor. 

MÜŞTERİ BÜTÇELERİNE GÖRE EN UYGUN PAKETLER HAYATA GEÇİRİLİYOR
Her sektör gibi bu sektörde de düşük fiyatlandırmalar ile müşteri kazanmayı hedefleyen kısa süreli firmalar mevcut. Kurumların bu konuya dikkat etmesi çok önemli. SocialAid Media bu konuda müşterilerine özel paketler sunuyor. Sektör ve rakip analizleri yapılıp, müşterinin isteklerine odaklı hedeflemeler yapılıyor. Firma, işbirliği devamlılığının sadece müşteri memnuniyeti sağlandığı sürece olacağının farkında. Hatta SocailAid Media tarafından bununla ilgili müşterilere ücretsiz danışmanlık bile veriliyor. Müşterilere yapılan sunumlarda, müşteri bütçelerine göre en uygun paketler oluşturulup hayata geçiriliyor.

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Firmanın hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi almak için (236)233 8080 nolu telefonu arayabilir, info@socialaidmedia.com adresine mail atabilir ya da facebook.com/socialaidmedia ve www.socialaidmedia.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

İŞTE FİRMANIN HİZMETLERİNDEN BAZILARI:
• Sosyal Medya hesaplarının kurulması, yönetilmesi, grafik tasarım ve içeriklerinin oluşturulması
• Firmanın Google aramalarında üst sıralarda yer almasını sağlayacak Google Adwords hesaplarının açılması ve Google Remarketing ile desteklenmesi.
• Video – prodüksiyon ihtiyacı olan firmaların çekim ve kurgularının yapılması
• Açık hava reklamları için tasarımlarına yapılması
• Müşterilere ulaşabilmek için hedef kitle incelemesi yapılması ve uygun kampanyaların oluşturulması                       
 

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.