banner83

Bağlantı yolunda menfez ve yol çalışmalarına başlandı

TURGUTLU BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ TARAFINDAN ERGENEKON MAHALLESİ ETHEM KAYA SOKAK DALBAHÇE BAĞLANTI YOLU ÜZERİNDE MENFEZ YERLEŞTİRME VE YOL ÇALIŞMASI GERÇEKLEŞTİRİLİYOR.

Bağlantı yolunda menfez ve yol çalışmalarına başlandı
banner87

Turgutlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Ergenekon Mahallesi Ethem Kaya Sokak Dalbahçe bağlantı yolu üzerinde menfez yerleştirme ve yol çalışması gerçekleştiriliyor.

Turgutluluların güvenli ve kolay ulaşımını sağlamak için Ergenekon Mahallesi Ethem Kaya Sokak’ta Dalbahçe bağlantı yolundaki dereyatağı üzerinde yapılan çalışmalar kapsamında dereyatağı boyunca menfezlerin yerleştirilmesi çalışmaları yapılıyor. Menfez ve yol çalışmalarının tamamlanmasının ardından ise söz konusu yol boyunca yaya geçişini kolaylaştırmak adına köprü yapım çalışmalarına da başlanacak.

Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin Dalbahçe bağlantı yolunda sürdürdüğü çalışmalar hakkında konuşan Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, “Ergenekon Mahallemizde yaşayan vatandaşlarımızın ulaşımlarını kolaylaştırmak ve mahallemize yakışır bir görünüm kazandırmak adına Ethem Kaya Sokak’ta Dalbahçe bağlantı yolunda menfez ve yol yapım çalışmalarına başladık. Söz konusu bölgemizde geçişi zorlaştıran ve tehlike arz eden dereyatağı boyunca ekiplerimiz menfezlerin yerleştirilmesi çalışmalarını gerçekleştiriyorlar. Menfezlerin yerleştirilmesinin ardından ise yaya geçişlerini güvenli ve kolay hale getirmek için köprü yapım çalışmalarına da başlayacağız. Ergenekon Mahallemize ve Turgutlu’muza yakışır bu çalışmayı en kısa sürede hemşehrilerimizin hizmet ve kullanımlarına sunacağız” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94