banner83

Başkan Çerçi Türkiye Kent Konseyleri Birliği’ni ağırladı

YUNUSEMRE BELEDİYE BAŞKANI DR. MEHMET ÇERÇİ MAKAMINDA TÜRKİYE KENT KONSEYLERİ BİRLİĞİ YÖNETİM KURULU BAŞKANI MÜRSEL SABANCI VE YÖNETİMİNİ KONUK ETTİ

Başkan Çerçi Türkiye Kent Konseyleri Birliği’ni ağırladı
banner87

Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi makamında Türkiye Kent Konseyleri Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Mürsel Sabancı ve yönetimini konuk etti.

Türkiye Kent Konseyleri Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Mürsel Sabancı ve yönetimi, Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi’yi makamında ziyaret etti. Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Manisa’da bulunduklarını kaydeden Birlik Başkanı Mürsel Sabancı, kent konseylerinin şehir için önemine değinirken, konseylerin projelerini hayata geçirmesinde en büyük destekçilerinin belediye olduğunu söyledi. Bu anamda her zaman yanlarında olan Başkan Çerçi ve ekibine teşekkür etti. Türkiye Kent Konseyleri Birliği yönetimini ağırlamaktan mutluluk duyduğunu dile getiren Belediye Başkanı Çerçi ise, Yunusemre Kent Konseyi’ne ve ürettikleri projelere her zaman destek verdiklerini belirtti. Kent Konseyi Başkanı Abdurrahim Arslan ve ekibinin başarılı çalışmalar yürüttüğünü aktaran Başkan Çerçi, Arslan ve ekibini kutladı, birliğe de çalışmalarında başarılar diledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94