ÇKSM’lerde telafi eğitimi başladı

TÜM DÜNYAYI ETKİSİ ALTINA ALAN KORONA VİRÜS SALGINI ÖNLEMLERİ KAPSAMINDA EĞİTİME ARA VERİLEN MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNİN İL GENELİNDE BULUNAN ÇOCUK KÜLTÜR VE SANAT MERKEZLERİNDE (ÇKSM) TELAFİ EĞİTİMLERİ BAŞLADI. SOSYAL MESAFE VE UYGUN HİJYEN ŞARTLARINA DİKKAT EDİLEREK BAŞLATILAN EĞİTİMLERLE MANİSALI ÇOCUKLAR BİRÇOK BRANŞTA KURS ALABİLECEKLER.

ÇKSM’lerde telafi eğitimi başladı
banner87

Tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüs salgını önlemleri kapsamında eğitime ara verilen Manisa Büyükşehir Belediyesinin il genelinde bulunan Çocuk Kültür ve Sanat Merkezlerinde (ÇKSM) telafi eğitimleri başladı. Sosyal mesafe ve uygun hijyen şartlarına dikkat edilerek başlatılan eğitimlerle Manisalı çocuklar birçok branşta kurs alabilecekler.

Dünya genelinde etkisini gösteren korona virüs salgını önlemleri kapsamında Manisa Büyükşehir Belediyesinin il genelinde bulunan Çocuk Kültür ve Sanat Merkezlerinde eğitime bir süre ara verilmişti. Ülke genelinde normalleşme sürecinin başlamasının ardından geleceğimizin teminatı çocuklarımızın kendilerini geliştirebilmeleri amacıyla birçok branşta kurslar veren Manisa Büyükşehir Belediyesi Çocuk Kültür ve Sanat Merkezlerinde telafi eğitimleri başladı.

Konuyla ilgili yapılan açıklamada çocukların sağlığının korunması amacıyla gerekli önlemlerin alındığının altı çizilerek sosyal mesafe ve gerekli hijyen şartlarına uyulduğu ifade edildi. Kapılarını tekrardan öğrencilere açan Çocuk Kültür ve Sanat Merkezlerinde çocuklar birçok branşta kurs alabilecekler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94