banner83

Gördes mezarlıkları bayrama hazırlanıyor

MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ MEZARLIKLAR DAİRESİ BAŞKANLIĞI EKİPLERİNİN İL GENELİNDEKİ MEZARLIKLARDA BAYRAM TEMİZLİĞİ SÜRÜYOR. BU KAPSAMDA EKİPLER GÖRDES İLÇE MERKEZİ VE MAHALLE MEZARLIKLARINDA YOĞUN BİR ÇALIŞMA İÇİNE GİRDİ. OT TEMİZLİĞİ, İLAÇLAMA VE BUDAMA İŞLEMLERİNİN YAPILDIĞI ÇALIŞMALARIN KISA SÜREDE TAMAMLANMASININ HEDEFLENDİĞİ BELİRTİLDİ.

Gördes mezarlıkları bayrama hazırlanıyor
banner87

Manisa Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Dairesi Başkanlığı ekiplerinin il genelindeki mezarlıklarda bayram temizliği sürüyor. Bu kapsamda ekipler Gördes ilçe merkezi ve mahalle mezarlıklarında yoğun bir çalışma içine girdi. Ot temizliği, ilaçlama ve budama işlemlerinin yapıldığı çalışmaların kısa sürede tamamlanmasının hedeflendiği belirtildi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Daire Başkanlığı, vatandaşların manevi duygularını yoğun şekilde yaşadığı mezarlık alanlarını temiz ve huzurlu bir ortam haline getirebilmek amacıyla çalışmalarını sürdürüyor. İl genelinde bulunan tüm mezarlıkların bakımı, onarımı, temizliği ve ilaçlaması konusunda çalışmalarını hassasiyetle yürüten Manisa Büyükşehir Belediyesi, yaklaşan Ramazan Bayramı öncesinde de çalışmalarını yoğunlaştırdı. Manisa Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Daire Başkanlığı ekiplerince gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında Gördes merkez ve mahalle mezarlıklarında ağaç budama, temizlik ve yabani ot ilaçlaması yapan Mezarlıklar Dairesi Başkanlığı ekipleri, uzayan otların biçim işlemini de gerçekleştirdi. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün talimatlarıyla çalışmaların tüm ilçelerde yapılacağını belirten Mezarlıklar Dairesi Başkanı Melek Demirbaş, Ramazan Bayramı öncesi çalışmaları tamamlamak için yoğun bir şekilde işlemlerin gerçekleştirildiğini söyledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94