banner83

Gürle’nin yenilenen yolunda çizgi çalışması da tamamlandı

MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, YUNUSEMRE İLÇESİ GÜRLE MAHALLESİNE BAĞLANTIYI SAĞLAYAN YOLDA GERÇEKLEŞTİRDİĞİ YOL YAPIM UYGULAMASININ ARDINDAN MEVCUT GÜZERGAHTA, ÇİZGİ CTP VE TRAFİK LEVHA ÇALIŞMASINI DA TAMAMLADI. GÜRLE YOLU, YENİ GÖRÜNÜMÜYLE HEM DAHA GÜZEL, HEM DE DAHA GÜVENLİ BİR HALE GELDİ.

Gürle’nin yenilenen yolunda çizgi çalışması da tamamlandı
banner87

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Yunusemre ilçesi Gürle Mahallesine bağlantıyı sağlayan yolda gerçekleştirdiği yol yapım uygulamasının ardından mevcut güzergahta, çizgi CTP ve trafik levha çalışmasını da tamamladı. Gürle yolu, yeni görünümüyle hem daha güzel, hem de daha güvenli bir hale geldi.

İl genelinde yol yapım ve onarım çalışmalarına aralıksız olarak devam eden Manisa Büyükşehir Belediyesi, Yunusemre ilçesi Gürle Mahallesi’ne bağlantıyı sağlayan 3 kilometrelik güzergahta sıcak asfalt ve beton yol uygulamasını tamamladı. Büyükşehir Belediyesi, yol yapım çalışmasının ardından mevcut güzergahta, çizgi, CTP ve levha çalışmasını da tamamlayarak trafikte güveni sağladı. Yapılan bu çalışmalar mahalle sakinlerinin yanı sıra, özellikle hafta sonu Gürle Mahallesi’ne piknik yapmak için giden vatandaşları da memnun etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94