banner83

Kırsal mahalleler Şehzadeler Belediyesi ile güvende

Şehzadeler Belediyesi rutin belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra kalkın yararına olan hizmetleri de aralıksız olarak sürdürmeye devam ediyor.Şehzadeler ilçe genelinde yapmış olduğu hizmetler ile halkın büyük beğenisini toplayan Şehzadeler...

Kırsal mahalleler Şehzadeler Belediyesi ile güvende
banner87

Şehzadeler Belediyesi rutin belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra kalkın yararına olan hizmetleri de aralıksız olarak sürdürmeye devam ediyor.

Şehzadeler ilçe genelinde yapmış olduğu hizmetler ile halkın büyük beğenisini toplayan Şehzadeler Belediyesi, merkez mahallelerin yanı sıra Beldeden mahalleye dönüşen yerleşim yerlerinde ki hizmetleri de aksatmıyor. Rutin belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra Şehzadelerde yaşayan vatandaşların güven ve huzuru içinde çalıştıklarını ifade eden Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, "Şehzadeler Belediyesi olarak ilçemizde yaşayan 170 bin vatandaşımızın huzur ve güveni için çalışmalarımızı tüm hızıyla sürdürüyoruz. 65 mahallemizde rutin belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra halkımızın güvenilir şehirde rahatça yaşamaları için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu bağlamda Beldeden mahalleye dönüşmüş olan 9 yerleşim yerinde güvenlik kamerası montajı yaparak mevcut olan kamera sistemlerini de yenileyerek aktif hale getirdik. Bunun yanı sıra ana arter noktasında olan kırsal mahallelerimizin bir kısmında da kamera montajlarını yaparak daha güvenli bir Şehzadeleri oluşturmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Şehzadelerimizde yaşayan 170 bin vatandaşımızın daha güvenli bir şehirde yaşamaları için çalışmalarımıza devam edeceğiz" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94