banner83

‘Manisa’da süt ürünlerinin üretim, paketleme ve pazarlama zincirinin fizibilitesi’ Projesinde imzalar atıldı

MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KIRSAL HİZMETLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI TARAFINDAN HAZIRLANAN VE ZAFER KALKINMA AJANSI’NCA DESTEKLENEN “MANİSA'DA SÜT ÜRÜNLERİNİN ÜRETİM, PAKETLEME VE PAZARLAMA ZİNCİRİNİN FİZİBİLİTESİ” İÇİN YÜKLENİCİ FİRMA İLE SÖZLEŞME İMZALANDI.

‘Manisa’da süt ürünlerinin üretim, paketleme ve pazarlama zincirinin fizibilitesi’ Projesinde imzalar atıldı
banner87

Manisa Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı tarafından hazırlanan ve Zafer Kalkınma Ajansı’nca desteklenen “Manisa’da Süt Ürünlerinin Üretim, Paketleme ve Pazarlama Zincirinin Fizibilitesi” için yüklenici firma ile sözleşme imzalandı.

Zafer Kalkınma Ajansı’nın 2019 yılı Fizibilite Destek Programı kapsamında Manisa Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı tarafından hazırlanan ve desteklenmeye hak kazanan “Manisa’da Süt Ürünlerinin Üretim, Paketleme ve Pazarlama Zincirinin Fizibilitesi” için yüklenici firma ile sözleşme imzalandı. Sözleşme imzalanmadan önce Zafer Kalkınma Ajansı yetkilileri, proje ekibi ve yüklenici firma online toplantı gerçekleştirerek proje hakkında bilgilendirmeler yapıldı ve karşılıklı istişarelerde bulunuldu. Zafer Kalkınma Ajansı’nın 2019 yılı Fizibilite Destek Programı kapsamında Manisa Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı tarafından hazırlanan “Manisa’da Süt Ürünlerinin Üretim, Paketleme ve Pazarlama Zincirinin Fizibilitesi” isimli projesinin desteklenmeye hak kazanmasının ardından uygulama aşamasına geçildi. Bu projenin amacının süt sektörünün Manisa’daki genel durumu ortaya çıkarılması, Manisa’daki süt sektörünün mevcut durumunun analiz edilmesi, ihtiyaçlarının belirlenmesi, geleceğe yönelik atılacak adımlar hakkında çalışmalar yapılması, sektöre yönelik yol haritasının belirlenmesi ve kooperatifçiliğin desteklenmesi olarak belirtildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94