banner83

Manisa’yı 1. Lig heyecanı sardı

MANİSA TEMSİLCİLERİ, FUTBOLDA MANİSA’YI BAŞARIYLA TEMSİL EDERKEN; ŞEHRİ, MANİSA FUTBOL KULÜBÜ’NÜN TFF 1. LİG’E YÜKSELMEK İÇİN ÇIKACAĞI FİNAL MAÇININ HEYECANI SARDI. MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, FİNAL KARŞILAŞMASINI TAKİP ETMEK İSTEYEN MANİSALILAR VE TARAFTARLAR İÇİN CUMHURİYET MEYDANI’NDA EKRAN KURULACAK OLMASI NEDENİYLE MEYDANDA KORONA VİRÜS SALGININA KARŞI TEDBİRLERİ ALDI. MANİSA FUTBOL KULÜBÜ’NE 1. LİG YOLUNDA BAŞARILAR DİLEYEN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI CENGİZ ERGÜN, MANİSALILARI BU ÖNEMLİ MAÇTA TAKIMI DESTEKLEMEYE DAVET ETTİ.

Manisa’yı 1. Lig heyecanı sardı
banner87

Manisa temsilcileri, futbolda Manisa’yı başarıyla temsil ederken; şehri, Manisa Futbol Kulübü’nün TFF 1. Lig’e yükselmek için çıkacağı final maçının heyecanı sardı. Manisa Büyükşehir Belediyesi, final karşılaşmasını takip etmek isteyen Manisalılar ve taraftarlar için Cumhuriyet Meydanı’nda ekran kurulacak olması nedeniyle meydanda korona virüs salgınına karşı tedbirleri aldı. Manisa Futbol Kulübü’ne 1. Lig yolunda başarılar dileyen Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Manisalıları bu önemli maçta takımı desteklemeye davet etti.

TFF 2. Lig Play-Off Final karşılaşmasında 28 Temmuz Salı günü, saat 21.00’de Antalya’da Tuzlaspor ile 1. Lig’e yükselmek için önemli bir maça çıkacak olan Manisa Futbol Kulübü, Manisa’yı da heyecana bürüdü. Manisa Büyükşehir Belediyesi, bu önemli 90 dakikayı takip etmek isteyen Manisalılar ve taraftarlar için Cumhuriyet Meydanı’na ekranlar kurdu. Yaklaşık 300 kişilik bir alan, sosyal mesafe kurallarına uygun bir şekilde hazırlandı ve alanın maç öncesinde ve sonrasında dezenfeksiyon işlemlerinin titizlikle uygulanacağı belirtildi. Manisa Futbol Kulübü’nün TFF 1. Lig yolunda son düzlükte olduğunu ve Tuzlaspor ile oynanacak final maçının heyecanını yaşadıklarını belirten Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “Hemşehrilerimizi, şehrimizin temsilcisi Manisa Futbol Kulübü’nü desteklemeye davet ediyorum. Salı günü Cumhuriyet Meydanı’nda kurulacak ekranlardan vatandaşlarımız ve taraftarlar, maçı takip edecekler. Korona virüs salgını dolayısıyla burada tedbirlerimizi sıkı bir şekilde aldık. Maske, sosyal mesafe ve dezenfeksiyon işlemlerine azami riayet ederek, takımımızı destekleyeceğiz. Tüm Manisalıları şehrimizin takımını uzaktan da olsa destek olmaya davet ediyorum” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94