banner83

Salihli Belediyesi, hayırseverlerle ihtiyaç sahipleri arasında köprü oldu

PAYLAŞMANIN, BİRLİK VE BERABERLİĞİ EN GÜZEL ÖRNEKLERİN YAŞANDIĞI KURBAN BAYRAMINDA SALİHLİ BELEDİYESİ, HAYIRSEVERLERLE İHTİYAÇ SAHİPLERİ ARASINDA KÖPRÜ OLDU. HAYIRSEVERLERİN BAĞIŞLADIĞI KURBAN ETLERİ, İHTİYAÇ SAHİPLERİNE BELEDİYE SOSYAL YARDIM İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN ULAŞTIRILDI.

Salihli Belediyesi, hayırseverlerle ihtiyaç sahipleri arasında köprü oldu
banner87

Paylaşmanın, birlik ve beraberliği en güzel örneklerin yaşandığı Kurban Bayramında Salihli Belediyesi, hayırseverlerle ihtiyaç sahipleri arasında köprü oldu. Hayırseverlerin bağışladığı kurban etleri, ihtiyaç sahiplerine Belediye Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından ulaştırıldı.

Hayırseverlerde, kurban etlerini ihtiyaç sahiplerine ulaştıran Belediye Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekiplerine teşekkür etti.

Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, yüzlerce hayırsever vatandaş dağıtmak istediği kurban etleri için belediyenin irtibat telefonunu arayarak ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaştığını söyledi. Başkan Kayda, “Paylaşmanın, birlik ve beraberliğin en güzel örneklerinin yaşandığı bu bayramda kurban kesen hayırsever vatandaşlarımızın etlerini Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğümüz aracılığıyla ihtiyaç sahibi hemşehrilerimize ulaştırdık. ‘Bakarsan uzak, yürürsen yakındır’ felsefesiyle başlattığımız sosyal sorumluluk projesine gönül gözüyle bakan, kalpten kalbe yürüyen hayırsever hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Allah kesilen kurbanları, yapılan duaları ve hayırları kabul etsin” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94