banner83

Traktörlerin bile gidemediği yol yenilendi

MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, BAKIMSIZ VE KÖTÜ BİR GÖRÜNÜMDE OLAN DEMİRCİ İLÇESİ YEŞİLOBA GRUP YOLUNU YENİLEYEREK VATANDAŞLARIN HİZMETİNE SUNDU. YAPILAN YOL ÇALIŞMASI NEDENİYLE YEŞİLOBA MAHALLE MUHTARI ERDOĞAN KÖSE, MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI CENGİZ ERGÜN’E TEŞEKKÜR EDERKEN, YEŞİLDERE MAHALLE MUHTARI ERCAN TOPUZ İSE, DAHA ÖNCE TRAKTÖRLERİN BİLE GİDEMEDİĞİ YOLUN, ARTIK HAVAALANI GİBİ OLDUĞUNU BELİRTTİ.

Traktörlerin bile gidemediği yol yenilendi
banner87

Manisa Büyükşehir Belediyesi, bakımsız ve kötü bir görünümde olan Demirci ilçesi Yeşiloba grup yolunu yenileyerek vatandaşların hizmetine sundu. Yapılan yol çalışması nedeniyle Yeşiloba Mahalle Muhtarı Erdoğan Köse, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür ederken, Yeşildere Mahalle Muhtarı Ercan Topuz ise, daha önce traktörlerin bile gidemediği yolun, artık havaalanı gibi olduğunu belirtti.

İl genelinde yol yapım çalışmalarına devam eden Manisa Büyükşehir Belediyesi, Demirci ilçesi Yeşiloba-Topallar-Hacı Ahmet-Hacı Baba-Yeşildere güzergâhında sathi kaplama çalışması gerçekleştirdi. 25 kilometrelik güzergâhta yapılan yol çalışmasıyla birlikte konforlu ve güvenli ulaşıma kavuştuklarını belirten Yeşiloba Mahalle Muhtarı Erdoğan Köse ve Yeşildere Mahalle Muhtarı Ercan Topuz, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür etti.

“Köyümüzde bir bayram havası var”

Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan yol çalışmasıyla birlikte mahallelerinde bir bayram havası yaşandığını belirten Yeşiloba Mahalle Muhtarı Erdoğan Köse, “Bu yol yapılmadan önce çok kötüydü. Cengiz başkanımızdan ve emek veren herkese teşekkür ederim. Köyümüz 1950 yılında kuruluyor, ama yollarımız kötüydü. Cengiz başkanım sayesinde köylümüz asfaltta gelip gidiyor. Şuan, köyümüzde bir bayram havası var. Hizmette sınır tanımayan bir tek başkanım var. O da Cengiz başkanım. Allah, Cengiz başkanımızdan bin kez razı olsun. Allah onu başımızdan eksik etmesin” ifadelerinde bulundu.

Başkan Ergün’e teşekkür etti

Yeşildere Mahallesi Muhtarı Ercan Topuz da, yol çalışması nedeniyle memnuniyetini paylaşarak, “Büyükşehir Belediyesinin çalışmalarından memnunuz. Özellikle Demirci - Salihli eski yolu, buradan traktörler dahi gidemiyordu. Hep bozuktu yolumuz. Şuanda, çok güzel oldu. Havaalanı gibi oldu diyebilirim. Burada, başta Sayın başkan Cengiz Ergün’e ve emeği geçen personele teşekkür ederiz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94