PARK BAHÇELERDE KIŞ HAZIRLIĞI

Şehzadeler Belediyesi, mahallelerinde kış hazırlıklarına başladı. Belediyeye bağlı Fen İşleri ekibi, Arda Mahallesi’ndekurumaya yüz tutan çimleri biçiyor. Bahçelerdeki süs havuzlarının bakımını da yapan ekipler aynı zamanda çiçeklendirme çalışmalarını sürdürüyor. Bakımı yapılan yeşil alanların etrafını çitlerle çeviren belediye ekipleri, böylece mevcut alanları koruma altına alıyor.

PARK BAHÇELERDE  KIŞ HAZIRLIĞI
banner46
Kış aylarına geçiş yaptığımız bu günlerde, Şehzadeler Belediyesi park ve bahçe alanlarında temizlik çalışmalarına başladı. Yaz boyu Manisalıların hizmetine açık olan, vatandaşların gölgesinde dinlenmeyi tercih ettiği park ve bahçeler yeniden düzenleniyor. Konuya ilişkin Arda Mahallesi Muhtarı Adem Arslan DENGE Muhabirine açıklama yaptı.“VATANDAŞ ÖZEN GÖSTERMİYOR”
Belediyelerin verdiği hizmetler karşısında vatandaşın tutumunu değerlendiren Muhtar Adem Arslan “ Şehzadeler Belediyemizden Allah razı olsun. Her yıl düzenli olarak park ve bahçe düzenlemelerini yapıyor. Bozulan çimler yenileniyor. Kuruyan ağaçların yerine yenisi dikiliyor. Fakat; bizim halkımız maalesef korumuyor. Muhtarlık binamızın yanındaki havuza bakın. Havuzumuz ne kadar güzel ve bakımlı idi. Şimdiki halini görüyorsunuz. Havuzlar da halkımız tarafından korunmuyor. Belediyemizin vatandaşa verdiği hizmetlerin korunmasını istiyorum. İnsanlarımız özen göstersinler, korusunlar, sahip çıksınlar. Ozaman hiçbir sorun kalmayacak” dedi.
 
 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER