banner83

Büyükşehir’in Şampiyon Maratonu Ahmet Bayram Trabzon’dan Kupayla Döndü

Manisa Büyükşehir Belediyespor’un şampiyon maratoncusu Ahmet Bayram, 2021 Türkiye Maraton Şampiyonası ve 41. Uluslararası Trabzon Yarı Maratonu’ndan 1’incilikle döndü.

Büyükşehir’in Şampiyon Maratonu Ahmet Bayram Trabzon’dan Kupayla Döndü
banner87

22 Şubat Pazartesi günü, Trabzon'un düşman işgalinden kurtuluşunun 103’üncü yıl dönümü etkinlikleri kapsamında düzenlenen 2021 Türkiye Maraton Şampiyonası ve ‘Umuda Koş’ sloganı ile koronavirüsle mücadelede fedakarca görev yapan sağlık çalışanlarına ithaf edilen 41’inci Uluslararası Trabzon Yarı Maratonu koşuldu. Katıldığı her yarıştan derecelerle dönen Manisa Büyükşehir Belediyespor’un şampiyon maratoncusu Ahmet Bayram, 2021 Türkiye Maraton Şampiyonası ve 41. Uluslararası Trabzon Yarı Maratonu’nu da boş geçmedi. 21 kilometrelik maratonu 1 saat 13 dakika dakikada koşan Bayram, 45-49 yaş kategorisinde 1’ncilik elde etti. Bayram, bu başarısıyla kulübü ve şehri bir kez daha gururlandırdı.

KUPAYI DOĞUM GÜNÜ HEDİYESİ OLARAK CENGİZ ERGÜN’E ARMAĞAN ETTİ

Trabzon’da 1’incilik kupasını kaldırdığı, 22 Şubat Pazartesi gününün aynı zamanda Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün doğum günü olması sebebiyle ona armağan ettiğini belirten Bayram, “Bu birinciliği, geçtiğimiz günlerde doğum günü olan Sayın Büyük Şehir Belediye Başkanım Sayın Cengiz Ergün’e armağan ediyorum. Başkanımızın yaşayacağı, nice güzel yılları olması dileğiyle” dedi.

MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR YÖNETİMİNE TEŞEKKÜR

Ayrıca Manisa Büyükşehir Belediyespor Başkanı Mehmet Güzgülü’ye desteklerinden dolayı teşekkür eden Bayram, başarılarına yenilerini eklemek için çalışmaya devam edeceğini söyledi. Manisa Büyükşehir Belediyespor Atletizm Branşından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Velihan Yumrukaya da, son katıldığı maratondan birincilikle tamamlayan Ahmet Bayram’ı tebrik ederek, başarılarının devamını diledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94