banner83

Hepimizin ortak hedefi, sporun gelişimine katkı sağlamak

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü görevine geçtiğimiz hafta atanan Mehmet Uçak’a yerel gazetelerde görev yapan spor muhabirleri hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Uçak, “Yeni yılda buz pisti, uluslararası standartlarda atıcılık poligonu, kapalı yüzme havuzu ve kapalı spor salonuyla tam bir spor kenti olacağız” dedi.

Hepimizin ortak hedefi, sporun gelişimine katkı sağlamak
banner87
Manisa’da eski spor il müdürü Dr. Süleyman Şahin’in Bursa’ya atanmasının ardından Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ne atanan Mehmet Uçak’a tebrik ziyaretleri sürüyor.Göreve başladığı günden bu yana yoğun ziyaretçi trafiği yaşayan Uçak’ın dün sürpriz konukları vardı. Manisa’nın yerel gazetelerinde spor muhabirliği görevini yapan basın mensupları, çiçeği burnunda Spor İl Müdürü’ne “hayırlı olsun” ziyaretine gittiler. ETV-Denge ve Yenigün Gazetelerinden Musa Akar ve Alper Karakulak, Gündem Gazetesi’nden Mustafa Tatlı, Yarın Gazetesi’nden Coşkun Kököz, Haber Gazetesi’nden Şenol Özeker ve Hürışık Gazetesi’nden Bülent Dal ziyarette hazır bulundular. Ziyarette basın mensupları adına konuşan Bülent Dal, Mehmet Uçak’a yeni görevinde başarılar dileyerek, “Manisa’daki spor muhabirleri olarak ilk kez böyle bir organizasyona imza atıyoruz. Geçmiş dönemdeki müdürlerimizle önemli çalışmalarda yer almıştık. Yeni Müdür’ümüzle de birlik ve beraberlik içinde hareket edeceğimize inancımız tam. Hepimizin ortak hedefi, sporun gelişimine katkı sağlamak. Müdür’ümüzle iyi iletişim içerisinde olup Manisalılara en güzel ve en doğru Milanobet spor haberlerini ulaştıracağız. Spor muhabirleri olarak bugüne kadar tüm branşlara ortak mesafede yaklaştık. Bundan sonra da aynı hassasiyeti göstermeye devam edeceğiz.” dedi.
Uçak, müjdeyi verdi
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mehmet Uçak da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Yerel gazeteleri yakından takip ediyorum, spora bu kadar geniş yer ayıran gazete potansiyelini hiçbir yerde görmedim. Objektif haberciliğiniz takdire şayan. Tüm taban birlikleriyle olduğu gibi basınımızla da iç içe çalışacağız. Ziyaretiniz beni çok mutlu etti, teşekkür ediyorum.” diye konuştu. Daha sonra ilimize yeni projeleri birer birer sıralayan Uçak, yeni yılda buz pisti, uluslararası standartlarda atıcılık poligonu, kapalı yüzme havuzu ve kapalı spor salonuyla tam bir spor kenti olacaklarını da kaydetti. Ziyaretin sonunda yerel gazetelerin spor muhabirleri, İl Müdürü Uçak’a çiçek takdim ettiler.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94