banner83

SULTANLARA DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ

Anemon Hotels Spor Kulübü Bayan Voleybol Takımı oyuncularından Kaptan Seda Atay ile Melek Balkan’a takım arkadaşları ve antrenörü Osman Çakır tarafından sürpriz bir doğum günü partisi düzenlendi

SULTANLARA DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ
banner87
Bölgesel Bayanlar Voleybol Ligi’nde mücadele eden Anemon Hotels Bayan Voleybol Takımı’nda moraller yerinde. Hafta sonu karşılaşacakları Alaşehir mücadelesine hazırlanan Sultanlar, antrenmandan sonra Takım Kaptanları Seda Atay ile Melek Balkan için doğum günü pastası keserek yeni yaşlarını kutladılar. Sürprizden mutlu olan ve duygularını gizleyemeyen Kaptan Seda, “Böyle bir sürprizi beklemiyordum. Çok mutlu oldum. Takım içerisindeki arkadaşlık çok yüksek seviyede. Böyle bir jest yaparak doğum günümüzü kutlayan arkadaşlarımız ve antrenörlerimize Pazar günü Alaşehir mücadelesini kazanarak biz de bir hediye vermek istiyoruz. Herkese teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.

Kaptan’ın ardından konuşan Antrenör Osman Çakır ise, “Takım içerisindeki birlik-beraberlik ve arkadaşlık mükemmel seviyede. Her sporcumuz bizim için çok önemli. Hep birlikte gülüyoruz, hep birlikte üzülüyoruz. İyi bir takım olmanın yolu arkadaşlıktan geçer ve bizlerde bunu biliyoruz. Oyuncularımızın yeni yaşını tekrar kutluyor ve başarılar diliyoruz.”dedi.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94