TEHLİKE SAÇAN BİNANIN YIKIMINA BAŞLANDI   

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın pazar gününü de vatandaşlarla iç içe geçirdi. Başkan Çetin Akın, ayrıca ilçede göçme tehlikesi olduğu için yıkımına başlanılan binaya da giderek alanda inceleme yaptı.

TEHLİKE SAÇAN BİNANIN YIKIMINA BAŞLANDI   
banner87
  Hem hafta içi hem hafta sonunda mesaisine kaldığı yerden devam eden Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, pazar gününü de yine vatandaşlarla iç içe geçirdi. İlk olarak Şehitler Erkek Öğrenci Yurdu yararına düzenlenen kermese katılan Başkan Akın, burada hem vatandaşlar hem de yurt öğretmenleri ile bir araya gelerek öğrencilerin kermesine destekte bulundu.
 
BİNANIN YIKIMINA BAŞLADIK
Daha sonra Şehitler Mahallesi Çiçek Sokak üzerinde göçme tehlikesi olduğu yıkımına başlanılan binaya giderek alanda inceleme yapan Belediye Başkanı Çetin Akın, bina sahibi ve vatandaşlar ile bir araya geldi. Konunun takipçisi olacağını dile getiren Başkan Akın, “Dün akşam saatlerinde durumun aciliyetine binaen ekiplerimiz binada inceleme yapmıştı. Vatandaşlarımızdan gelen talep üzerine binanın yıkımına başladık. Şu anda yıkım devam ediyor. Vatandaşlarımızın can ve mal güvenliği bizim için her şeyden önce gelir. Konunun takipçisiyiz. Vatandaşlarımıza geçmiş olsun diyorum” dedi.
 
URGANLISPOR’A BAŞARILAR DİLEDİ
  Son olarak Urganlıspor’un yönetim, teknik heyet ve futbolcuları ile kahvaltıda buluşan  Başkan Çetin Akın, İzmirspor maçı öncesi futbolculara başarılar dileyerek karşılaşmadan 3 puan ile ayrılacaklarına inancının tam olduğunu da sözlerine ekledi.
 
 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94