banner83

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 1 Mart'ta başlaması planlanan yeni dönemle ilgili değerlendirmelerde bulundu. 'Normalleşme hangi illerde olacak? Kısıtlamalar kalkacak mı?' sorularına yanıt veren Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine Toplantısı'na işaret etti. Erdoğan, "Lokantalarla ilgili neler yapmamız gerekir, kafeteryalarla ilgili ne adımlar atarız, otellere varıncaya kadar ne yapmamız gerekiyor, bunların kararını Kabine Toplantısı'nda ele alacağız." dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar
banner87

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan cuma namazı sonrası gazetecilerin sorularını yanıtladı. 1 Mart'ta başlaması planlanan 'yerinde karar' dönemi için pazartesi günü yapılacak Kabine Toplantısı'nı işaret etti.

KISITLAMALAR KALKACAK MI?

Bilim Kurulumuzun çalışmaları pazartesi günü Kabine'ye gelecek. Orada müzakeresini yapacağız. Mutasyonun hangi illerde ne konumda olduğunu orada Sağlık Bakanımız bizlere takdim edecek. Sonra da bizler ne gibi tedbirler alabiliriz, lokantalarla ilgili neler yapmamız gerekir, kafeteryalarla ilgili ne adımlar atarız, otellere varıncaya kadar ne yapmamız gerekiyor, bunların kararını Kabine Toplantısı'nda ele alacağız.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94