banner83

Koronavirüs Bilim Kurulu toplanıyor

Koronavirüs Bilim Kurulu, Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca'nın başkanlığında saat 17.00'de video konferans yöntemiyle toplanacak. Salgınla mücadelede son gelişmelerin ele alınacağı toplantıda, aşılamada gelinen sürecin yanı sıra kısıtlamalarla ilgili de görüşülmesi bekleniyor. Öte yandan toplantının ardından yazılı açıklama yapılacak.

Koronavirüs Bilim Kurulu toplanıyor
banner87

Tüm Türkiye 'yasaklar kalkacak mı?' sorusunu merak ederken, Koronavirüs Bilim Kurulu bir kez daha toplanıyor. Sağlık Bakanı Koca başkanlığında video konferans yöntemiyle yapılacak toplantıda, koronavirüsle mücadelede gelinen son noktanın görüşülmesi bekleniyor. Geçtiğimiz haftalarda başlayan aşılamayla ilgili de son gelişmelerin ele alınması beklenirken, vatandaşın ise en fazla merak ettiği şey, kısıtlamalar konusu.

ERDOĞAN MESAJI VERMİŞTİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan geçtiğimiz günlerde yaptığı bazı konuşmalarda, vaka ve hasta sayılarındaki gerilemeye göre, kısıtlamaların yeniden ele alınabileceği mesajını vermişti. Bu gelişmeler ışığında sokağa çıkma kısıtlamaları ile kafe ve restoranlarla ilgili alınacak yeni kararlar büyük merak konusu oldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94