banner83

Siyaset ve iş dünyası bu nikahta buluştu

Manisa’nın önde gelen aileleri arasında yer alan ve Yunusemre Belediyesi Başkan Yardımcısı Şule Uygur ve Hiraş Radyo sahibi Rifat Uygur’un yakışıklı oğlu Can ile Figen-İbrahim Çelikkal çiftinin kızı Nilay görkemli nikahla hayatlarını birleştirdiler.

Siyaset ve iş dünyası bu nikahta buluştu
banner87

Cumhurbaşkanlığı İstişare Kurulu Başkanlığı, Başbakan Yardımcılığının yanı sıra Hükümet Sözcülüğü görevini üstlenmiş olan Bülent Arınç, önceki dönemlerde iki dönem meclis başkanlığı görevini üstlenen Önceki dönem Başbakanlık görevini üstlenmiş olan Binali Yıldırım ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Adana Milletvekili Jülide Sarıeroğlu da birer kutlama mesajın gönderdiği nikahta baba İbrahim Çelikkal telli duvaklı kızı Nilay’ı salonun girişinde bekleyen damadı Can Uygur’a teslim etti.

BU NİKAHIN ŞAHİTLERİ SİYASETÇİ AĞIRLIKLI İDİ

Nilay-Can Uygur çifti nikah masasına davetlilerin alkışları arasında geldi.

Şahitler arasında Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, CBÜ Rektörü Prof. Dr. Ahmet Ataç, MHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Erkan Akçay, AK Parti Milletvekilleri Murat Baybatur, Tamer Akkal, Semra Kaplan Kıvırcık, İsmail Bilen, Mehmet Ali Özkan ve önceki dönem milletvekillerinden Dr.Muzaffer Yurttaş yer aldı.

Evlilik cüzdanı Vali Karadeniz tarafın evin hanımı Nilay Uygur’a alkışlar arasında verdi.

Evlilik cüzdanlarını alan Nilay-Can Uygur çifti piste çıkarak romantik müzik eşliğinde dans etti. Mutlu çift daha sonra konukların kutlamalarını kabul etti.

YORUM EKLE

banner95

banner94

404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.