AK Partili Bayburt'dan asgeri ücret açıklaması: “Çok ciddi bir iyileştirme yapcağız”

2021 yılındaki verilere göre 2022'nin daha iyi geçeceğini ifade eden AK Parti Manisa Milletvekili ve MKYK Üyesi Murat Baybatur, "Asgari ücret ve emekli maaşlarında çok ciddi bir iyileştirme yapacağız. Durumun farkındayız. Cumhurbaşkanımızın önderliğinde çalışmalarımız devam ediyor.” dedi.

AK Partili Bayburt'dan asgeri ücret açıklaması:  “Çok ciddi bir iyileştirme yapcağız”
banner87

AK Parti Manisa Milletvekili ve MKYK Üyesi Murat Baybatur, Gördes'te belediye meclis üyeleri, oda ve sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle bir araya gelerek; ilçede bir dizi temaslarda bulundu. Baybatur'a Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol, İlçe Başkanı Rıza Dilcan,il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, teşkilat mensupları eşlik etti. Ziraat Odası, Ticaret Odası, Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Esnaf ve Kefalet Kooperatifi, Şoförler ve Otomobilciler Odası başkan ve yönetim kurullarıyla sabah kahvaltısında bir araya gelen Baybatur, oda ve kooperatiflerin talepleri dinledi. Yoğun ilgi gösterilen kahvaltı programı konuşmaların ardından soru cevap şeklinde devam etti. 
“ÇOK CİDDİ BİR İYİLEŞTİRME YAPACAĞIZ”
2021 yılındaki verilere göre 2022'nin daha iyi geçeceğini ifade eden AK Parti Manisa Milletvekili ve MKYK Üyesi Murat Baybatur, "Sanayide üretim devam ediyor ve ihracat muazzam bir şekilde sürüyor. Asgari ücret ve emekli maaşlarında çok ciddi bir iyileştirme yapacağız. Durumun farkındayız. Cumhurbaşkanımızın önderliğinde çalışmalarımız devam ediyor. Çiftçilerimiz konusunda özellikte gübre noktasında çok ciddi çalışmalarımız var. Esnaflarımıza destek için yeni kanun çıkardık. İhracatçılarımıza yönelik teşvik açısından yeni kanunlar çıktı. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde ülkemize gece gündüz demeden milletimiz için hizmet etmeye devam edeceğiz" diye konuştu. 
Gördes'te hayata geçirilen yatırımlara da değinen Baybatur, ilçenin Ak Parti hükümetiyle birlikte büyük yatırımlarla tanıştığını ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2021, 14:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94