PROMOSYON ÜCRETLERİNDE REKOR TEKLİF

EKONOMİ 04.07.2024 - 11:03, Güncelleme: 04.07.2024 - 11:03
 

PROMOSYON ÜCRETLERİNDE REKOR TEKLİF

Belediye-İş Sendikası Manisa Şube Başkanı Devrim Dinçer, sendikanın gerçekleştirdiği önemli projeler ve işbirlikleri hakkında açıklamalarda bulundu. Özellikle Turgutlu Belediyesi Personel A.Ş. bünyesinde çalışan personelin maaşlarının en yüksek teklifi veren banka tarafından ödenmesi ile ilgili imzalanan protokolün detaylarını paylaştı.
Devrim Dinçer, “Turgutlu Belediyesi Personel A.Ş. bünyesinde çalışan mesai arkadaşlarımızın maaşlarını 3 yıl süreyle en yüksek teklifi veren Yapı Kredi Bankası'ndan almalarıyla ilgili protokolümüzü imzaladık. Bu süreçte en yüksek teklifi veren Yapı Kredi Bankası, çalışanlarımız için kişi başı 31 bin 500 TL promosyon ücreti teklif etti. Bu anlaşmanın hayata geçmesiyle birlikte, mesai arkadaşlarımızın finansal anlamda önemli bir kazanç sağlayacaklarına inanıyoruz” dedi. SAĞLIKLI GÜNLERDE HARCAMA TEMENNİSİ Promosyon ücretlerinin çalışanlar için büyük bir destek olacağını vurgulayan Dinçer, “Çalışanlarımızın, bu promosyon ücretlerini sağlıklı ve mutlu günlerde harcamalarını temenni ederiz. Bu anlaşma, hem çalışanlarımızın motivasyonunu artıracak hem de ekonomik anlamda rahatlamalarını sağlayacak” şeklinde konuştu. BAŞARIYLA YÜRÜTÜLEN İŞBİRLİKLERİ Devrim Dinçer, Belediye-İş Sendikası olarak, çalışanların haklarını koruma ve geliştirme konusunda kararlı adımlar attıklarını belirterek, “Sendikamız, çalışanlarımızın hak ve menfaatlerini en iyi şekilde korumak ve geliştirmek için çalışıyor. Bu süreçte, işbirliklerimizi genişleterek, çalışanlarımızın yaşam kalitesini artırmak adına önemli projelere imza atıyoruz. Turgutlu Belediyesi ile yapılan bu protokol, sendikamızın başarıyla yürüttüğü işbirliklerinden sadece biridir” dedi. ÇALIŞANLARIN MEMNUNİYETİ ÖN PLANDA Dinçer, sendikanın önceliğinin her zaman çalışanların memnuniyeti olduğunu vurgulayarak, “Çalışanlarımızın memnuniyeti, sendikamızın en önemli önceliğidir. Onların haklarını korumak ve iyileştirmek adına attığımız her adımda, çalışanlarımızın çıkarlarını göz önünde bulunduruyoruz. Bu doğrultuda, maaş promosyonları gibi ek kazanç sağlayan anlaşmaların devamı için çalışacağız” ifadelerini kullandı. GELECEK PLANLARI Devrim Dinçer, Belediye-İş Sendikası’nın gelecekte de benzer projelerle çalışanların yanında olmaya devam edeceğini belirterek, “Gelecekte de çalışanlarımızın haklarını en iyi şekilde korumak ve geliştirmek adına benzer projelere imza atacağız. Amacımız, tüm üyelerimizin refah seviyesini artırmak ve onlara daha iyi çalışma koşulları sunmaktır” dedi. Belediye-İş Sendikası Manisa Şube Başkanı Devrim Dinçer, Turgutlu Belediyesi Personel A.Ş. ile imzalanan maaş ödeme protokolünün, çalışanların ekonomik ve sosyal yaşamlarına önemli katkılar sağlayacağını belirterek, sendika olarak bu tür projelerle çalışanlarının yanında olmaya devam edeceklerini vurguladı. Dinçer, sözlerini “Bu anlaşmanın tüm çalışanlarımıza hayırlı olmasını diliyor, sağlıklı ve mutlu günlerde kullanmalarını temenni ediyorum” diyerek tamamladı. Serdar Fazlı Atalanlılar
Belediye-İş Sendikası Manisa Şube Başkanı Devrim Dinçer, sendikanın gerçekleştirdiği önemli projeler ve işbirlikleri hakkında açıklamalarda bulundu. Özellikle Turgutlu Belediyesi Personel A.Ş. bünyesinde çalışan personelin maaşlarının en yüksek teklifi veren banka tarafından ödenmesi ile ilgili imzalanan protokolün detaylarını paylaştı.

Devrim Dinçer, “ Turgutlu Belediyesi Personel A.Ş. bünyesinde çalışan mesai arkadaşlarımızın maaşlarını 3 yıl süreyle en yüksek teklifi veren Yapı Kredi Bankası'ndan almalarıyla ilgili protokolümüzü imzaladık. Bu süreçte en yüksek teklifi veren Yapı Kredi Bankası, çalışanlarımız için kişi başı 31 bin 500 TL promosyon ücreti teklif etti. Bu anlaşmanın hayata geçmesiyle birlikte, mesai arkadaşlarımızın finansal anlamda önemli bir kazanç sağlayacaklarına inanıyoruz” dedi.

SAĞLIKLI GÜNLERDE HARCAMA TEMENNİSİ

Promosyon ücretlerinin çalışanlar için büyük bir destek olacağını vurgulayan Dinçer, “Çalışanlarımızın, bu promosyon ücretlerini sağlıklı ve mutlu günlerde harcamalarını temenni ederiz. Bu anlaşma, hem çalışanlarımızın motivasyonunu artıracak hem de ekonomik anlamda rahatlamalarını sağlayacak” şeklinde konuştu.

BAŞARIYLA YÜRÜTÜLEN İŞBİRLİKLERİ

Devrim Dinçer, Belediye-İş Sendikası olarak, çalışanların haklarını koruma ve geliştirme konusunda kararlı adımlar attıklarını belirterek, “Sendikamız, çalışanlarımızın hak ve menfaatlerini en iyi şekilde korumak ve geliştirmek için çalışıyor. Bu süreçte, işbirliklerimizi genişleterek, çalışanlarımızın yaşam kalitesini artırmak adına önemli projelere imza atıyoruz. Turgutlu Belediyesi ile yapılan bu protokol, sendikamızın başarıyla yürüttüğü işbirliklerinden sadece biridir” dedi.

ÇALIŞANLARIN MEMNUNİYETİ ÖN PLANDA

Dinçer, sendikanın önceliğinin her zaman çalışanların memnuniyeti olduğunu vurgulayarak, “Çalışanlarımızın memnuniyeti, sendikamızın en önemli önceliğidir. Onların haklarını korumak ve iyileştirmek adına attığımız her adımda, çalışanlarımızın çıkarlarını göz önünde bulunduruyoruz. Bu doğrultuda, maaş promosyonları gibi ek kazanç sağlayan anlaşmaların devamı için çalışacağız” ifadelerini kullandı.

GELECEK PLANLARI

Devrim Dinçer, Belediye-İş Sendikası’nın gelecekte de benzer projelerle çalışanların yanında olmaya devam edeceğini belirterek, “Gelecekte de çalışanlarımızın haklarını en iyi şekilde korumak ve geliştirmek adına benzer projelere imza atacağız. Amacımız, tüm üyelerimizin refah seviyesini artırmak ve onlara daha iyi çalışma koşulları sunmaktır” dedi. Belediye-İş Sendikası Manisa Şube Başkanı Devrim Dinçer, Turgutlu Belediyesi Personel A.Ş. ile imzalanan maaş ödeme protokolünün, çalışanların ekonomik ve sosyal yaşamlarına önemli katkılar sağlayacağını belirterek, sendika olarak bu tür projelerle çalışanlarının yanında olmaya devam edeceklerini vurguladı. Dinçer, sözlerini “Bu anlaşmanın tüm çalışanlarımıza hayırlı olmasını diliyor, sağlıklı ve mutlu günlerde kullanmalarını temenni ediyorum” diyerek tamamladı. Serdar Fazlı Atalanlılar

Manisa HABERİ

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve manisadenge.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.