Amerika’da Doğum İçin En Uygun Eyalet – Florida’da Doğum

Amerika’da Doğum İçin En Uygun Eyalet – Florida’da Doğum
banner87

Amerika’da doğum yapmak isteyen çiftler bebeklerinin hayat garantisini sağlamaya çalışırken Amerika’da doğum için en uygun eyalet hangisi bunu öğrenmek ister. Bu yazımızda Amerika’da doğum ücretleri hakkında bilgilere yer vermeye çalışırken aynı zamanda çocuğun elde edeceği haklardan da bahsedelim istedik.

Miami ya da Florida’da doğum yapacak olun çocuğunuzun kazanacağı iki temel hak vardır. Bunlar şöyledir:

  • Çocuğunuz artık hayat boyu 160’tan fazla ülkeye vizesiz seyahat hakkı elde edecektir.
  • Dünyanın birçok ülkesinde yaşayabilme şansına sahip olur.

Yukarıda elde edeceği hakları göz önünde bulundurduğunuzda sanıyorum ki bir bebek için süslü bir hastane odası ya da şık bir bebek odası oluşturmaktan çok daha iyi bir şeydir.

Elbette avantajları bahsettiğimiz bu iki madde ile sınırlı değildir. Miami’de doğum yaptığınızda bebeğiniz Amerikan vatandaşı olacaktır. Çocuğunuzun 21 yaşına girmesiyle beraber siz de Amerikan vatandaşlığı için başvurabilirsiniz.

Miami Doğum Ücretleri

Şu an insanlar Amerikan vatandaşı olmak ya da Amerika’da oturum alabilmek için binlerce kez başvuruda bulunuyor ve binlerce lira harcıyor. Elbette ki bunun sonucunda da vatandaşlık hakkı alabilme garantisi yok ama doğumu Miami’de gerçekleştirdiğinize küçük bir bütçeyle çocuğunuzun hayatını garanti altına almış oluyorsunuz. Peki, Miami doğum ücretleri ne kadar merak ediyor musunuz?

Miami Doğum Maliyeti

Miami doğum maliyeti belirlenirken birden fazla faktör göz önünde bulundurulur. Mesela doğumun ne şekilde gerçekleşeceği önemlidir. Sezaryen doğum ile normal doğum arasında fark vardır. Bunun dışında doğumu nasıl bir hastanede yapmak istiyorsunuz, doğumdan sonra nerede kalmak istiyorsunuz ve ulaşımınız ne şekilde olacak? Tüm bu soruların yanıtları sizin doğum maliyetinizi de belirleyecektir. Genel bir ortalama ile konuşacak olursak Miami’de doğum yapmanın maliyeti 15-20 bin dolar arasında değişmektedir. Tabi bu rakamların daha da yukarı çıkması tamamen size bağlıdır.

Amerika’da doğum için merak ettiğiniz tüm bilgilere https://www.amerikadadogum.com.tr/ adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94