banner83

"594 ARKADAŞIMIZ VAR, KİMSE KİMSEYİ TANIMIYOR"

Manisa'nın Şehzadeler ilçesinde uzun yıllardan bu yana erkek kuaförlüğü yapan Adem Şahin, programda Berberler ve Kuaförler Odası'nın içine kapanık bir halde kaldığını ve budurumu değiştirmek üzere aday olduğunu vurguladı. Şahin; "Berberler ve Kuaförler Odamızın içine kapalı hali beni olumsuz şekilde etkiliyor. Artık bu gidişi değiştirmek gerektiğine inanıyor ve görev için sahaya iniyorum. Devir değişti; Manisalı meslektaşlarımız, genç, dinamik, yeni fikirleri ve projeleri olan bir yönetici görmek istiyorlar. Mesleğimizin kanayan yaraları ve sorunları saymakla bitmez. 594 arkadaşımız var kimse kimseyi tanımıyor. Yıllardır hiç bir sosyal etkinliğimiz yok; bir yemekte bile bir araya gelemedik. Bu kısır döngüyü kırıp, öncelikle mesleğimizi hak ettiği değere kavuşturacağız. Her yıl bir yemekte, çay partisinde, sosyal etkinlikte ailelerimizle bir araya geleceğiz; dertlerimizi anlatıp çare olmaya çalışacağız." şeklinde konuştu.

"594 ARKADAŞIMIZ VAR, KİMSE KİMSEYİ TANIMIYOR"
banner87
"ZAMANI GELDİĞİNDE ÇEKİLMESİNİ DE BİLECEĞİZ"
Kültür turları ve geziler düzenleyerek oda üyelerinin kaynaşmasını sağlamak için çalışmalar yürüteceğini ifade eden Başkan Adayı Şahin; "Bayramlarda iç içe olacağız, oda üyelerimizi iyi günde kötü günde hep hatırlayacağız . En önemlisi de zamanı geldiğinde çekilmesini de bileceğiz." dedi.

"MESLEKTAŞLARIMIZA DEĞİŞİM SÖZÜ VERİYORUZ"
Manisa Berberler ve Kuaförler Odası Başkan Adayı Adem Şahin, 18 Şubat tarihinde gerçekleştirilecek olağan kongre öncesi destek turlarına başladığını da sözlerine ekledi. Berber ve kuaför esnafından destek isteyen Şahin, "Biz bazı şeylerin yanlış olduğunu gördük ve bu yanlışların düzeltilmesi, yapılması gerekenlerin yerine getirilmesi sağlamak için aday olduk. Daha genç daha dinamik kadromuzla Manisalı berber ve kuaförlerinin sorunlarını çözmeye, mesleğimizi hak ettiği değere kavuşturmak istiyoruz. Bu hedefimiz içinde elimizi taşın altına koymaya karar verdik. Düzen böyle devam ettiği sürece hiçbir şey değişmeyecek. Onun için odamıza, mesleğimize ve meslektaşlarımıza bu değişimin sözünü veriyoruz" diye konuştu. 
 
 
 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94