banner83

AKHİSAR’A 60 MİLYON TL’LİK 8 PROJE KAZANDIRILACAK

AK Parti Akhisar İlçe Başkanı Fatih Füzün, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından 60 milyon lira yatırımla ilçede 8 tesisin hayata geçirileceğini açıkladı. Füzün, ilçede 267 konut ve 6 iş yerinden oluşan TOKİ projesinin Medar Mahallesi'nde yapılacağını söyledi.

AKHİSAR’A 60 MİLYON TL’LİK 8 PROJE KAZANDIRILACAK
banner87

İlçe Başkanlığında gazetecilere açıklama yapan Füzün, tenis kortundan jimnastik salonuna, aydınlatmalı halı sahadan 250 kişi kapasiteli mahalle tipi spor salonuna 8 proje için ödeneğin çıktığını, kısa sürede ihalelere başlanacağını aktardı.

FÜZÜN’DEN ERDOĞAN VE KASAPOĞLU’NA TEŞEKKÜR

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu'na teşekkür eden Füzün, projelerle Atatürk Mahallesi Gölet mevkisine yarı olimpik kapalı yüzme havuzu ve judo salonu, Ali Şefik Ortaokulu bahçesine mahalle tipi spor salonu ve tenis kortu, Akhisar Gençlik Merkezinin yanına modern jimnastik salonu, Hürriyet Mahallesine spor salonu, Aliya İzzetbegoviç Lisesi bahçesinde basketbol ve voleybol sahası eski stadyuma kurulan yeni spor tesisine basketbol ve voleybol sahası yapılacağını aktardı.

AYDINLATMALI HALI SAHA MÜJDESİ

Kırsal mahalleleri de unutmadıklarını ifade eden Füzün, Selçikli, Yenice, Yayakırıldık, Çamönü mahallelerine de aydınlatmalı halı saha yapılacağını kaydetti.

TOKİ PROJESİ

İlçede 267 konut ve 6 iş yerinden oluşan TOKİ projesinin Medar Mahallesi'nde yapılacağını söyleyen Füzün, yer temini çalışmalarının tamamlandığını, arsa çalışmalarının ise devam ettiğini aktardı.

Güncelleme Tarihi: 19 Aralık 2022, 14:30
YORUM EKLE

banner95

banner94

404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.