banner83

BAŞKAN ERYILMAZ İYİ PARTİ’NİN 5. KURULUŞ YILINI KUTLADI

İYİ Parti Manisa İl Başkanı Hasan Eryılmaz, İYİ Parti’nin kuruluşunun 5. yılına ilişkin mesaj yayınladı. Başkan Eryılmaz, “Türkiye’de tüm kesimlerin mutlu, huzurlu, refah seviyesi yüksek bir hayat yaşaması için gece gündüz demeden çalışıyoruz.” açıklamasında bulundu.

BAŞKAN ERYILMAZ İYİ PARTİ’NİN 5. KURULUŞ YILINI KUTLADI
banner87

İYİ Parti’nin kuruluşunun 5. yılına ilişkin olarak, İYİ Parti Manisa İl Başkanı Hasan Eryılmaz bir kutlama mesajı yayınladı.

“İYİ PARTİ TOPLUMUN VİCDANI HALİNE GELDİ”

İYİ Parti Manisa İl Başkanı Hasan Eryılmaz mesajında, “25 Ekim 2017’de Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener tarafından kurulan partimizin bugün kuruluşunun 5. yıl dönümünü kutlamaktayız. İYİ Parti siyaset sahnesine girdiğinden bu yana tüm toplumun vicdanı haline geldi. Genel Başkanımız sayın Meral Akşener’in ve İYİ Parti’nin tüm kıymetli yöneticilerimizin yarattığı politikalarla birlikte, kuruluşunun üzerinden uzun bir zaman geçmiş olmamasına rağmen partimiz büyük başarılara imza attı. Takip eden değil, takip edilen politikalar üretti. İYİ Parti kurulduğu günden bu yana vatandaşlara umut aşıladı, sıkışan siyasetin önünü açtı. 2019 Yerel Seçimleri’nde büyük başarılara imza atarak metropollerin kazanılmasında büyük ve kritik rol oynadı. Vatandaşlarımız, İYİ Parti’ye umutla bağlandı” dedi.

“GECE GÜNDÜZ DEMEDEN ÇALIŞIYORUZ”

Başkan Eryılmaz son olarak şu ifadeleri kullandı, “Türkiye’de tüm kesimlerin mutlu, huzurlu, refah seviyesi yüksek bir hayat yaşaması için gece gündüz demeden çalışıyoruz. İYİ Parti, milyonlarca kişiye umut olacak programlar üretmeye, projelerini hayata geçirmeye devam edecektir. Gün, Genel Başkanımız sayın Meral Akşener ve İYİ Parti’yle büyüme günüdür. Güçlü, dürüst ve deneyimli kadrolarımız ile Türkiye’ye güneş gibi doğacağız. Hedefimiz İYİ bir Türkiye’nin hayalini kuran Partimizi iktidara yükseltmektir. Bu vesileyle partimizin kuruluşunun 5. yılını en içten dileklerimle kutlar, Genel Başkanımızla aynı yolda yürüyen, partimize teveccüh gösteren herkese teşekkür ederim. Nice İYİ yıllara!”

Güncelleme Tarihi: 24 Ekim 2022, 17:56
YORUM EKLE

banner95

banner94

404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.