banner83

BAYBATUR'DAN YUMRUKAYA'YA ZİYARET

AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur, Erdinç Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Erdinç Yumrukaya'yı ziyaret etti.

BAYBATUR'DAN YUMRUKAYA'YA ZİYARET
banner87

Erdinç Yumrukaya ve Murat Baybatur Ofis Home mağazasında bir araya geldiler. Yumrukaya ve Baybatur kahve eşliğinde yaptıkları sohbette Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Manisa'ya yaptığı ziyareti ve gündeme dair konuları konuştular.

“ÜRETİCİLERİMİZİ MEMNUN ETTİ”

ETV ekranlarından canlı olarak yayınlanan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Manisa'ya gelerek üzüm fiyatını açıklaması üzerine Baybatur, "Şehzadeler şehrimiz Manisa'ya ilk defa bir Cumhurbaşkanı gelerek üzüm fiyatını açıkladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıkladığı üzüm fiyatı da üreticilerimizi memnun etti. Manisa halkının, Cumhurbaşkanımızı heyecanlı ve coşkulu bir şekilde karşılaması da bize ayrıca çok memnun etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Manisa'dan ayrılırken de çok mutlu gittiğini biliyorum. İnşallah ilerleyen günlerde de Cumhurbaşkanımızı Manisa'da daha uzun süreli ağırlama imkanımız olur." ifadesinde bulundu.

YUMRUKAYA TEŞEKKÜR ETTİ

Baybatur'un ziyaretinden dolayı memnuniyetini dile getiren Yumrukaya, "AK Parti Manisa Milletvekili Murat Baybatur'un ziyareti beni çok mutlu etti. Öncelikle bu nazik ziyareti için teşekkür ediyorum. Samimi bir ortamda sohbetimizi gerçekleştirdik. Bundan sonraki çalışmaları için de Baybatur’a başarılar diliyorum." açıklamasında bulundu.

Güncelleme Tarihi: 02 Eylül 2022, 14:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94