Büyükşehir’den Bayramda Ücretsiz Ulaşım Hizmeti

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Ramazan Bayramı’na sayılı günler kala, toplu ulaşımda vatandaşı sevindirecek bir kararı açıkladı. Yapılan açıklamada, her bayram olduğu gibi bu bayram da Manisa Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet veren kırmızı otobüsler ve elektrikli otobüslerin Ramazan Bayramı boyunca ücretsiz hizmet vereceği ifade edildi.

Büyükşehir’den Bayramda Ücretsiz Ulaşım Hizmeti
banner87

Manisa Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki kırmızı otobüsler ve elektrikli otobüsler, 2-3-4 Mayıs tarihlerinde ücretsiz olarak hizmet verecek. Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, “Geçtiğimiz bayramlarda olduğu gibi bu yıl da Ramazan Bayramı’nda Büyükşehir Belediyemiz bünyesindeki araçlar ücretsiz olarak hizmet verecek.  Manisalı hemşerilerimiz bu sayede hem bayram ziyaretlerini hem de diğer ihtiyaçlarını ulaşım sorunu olmadan karşılayabilecekler. Bu vesileyle tüm Manisalıların ve Türk-İslam âleminin de bayramını kutluyoruz” ifadelerinde bulunuldu.

Güncelleme Tarihi: 29 Nisan 2022, 15:25
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hüseyin Yılmaz
Hüseyin Yılmaz - 2 ay Önce

Hiçte doğru değil saatlerce bekliyorsun otobüs yok 02.05.2022 günü saat 19.00 dan 20.15 e kadar 1.tokiler veya Dinayet merkezi önünde bekledim gelmedi sağol başkan

SIRADAKİ HABER

banner95

banner94